Emulsikliai

Emulsikliai yra medžiagos, kurios padeda susimaišyti dviem skirtingom fazėm: vandeninei ir riebalinei. Yra dviejų tipų emulsijos: riebalai vandenyje (O/W) ir vanduo riebaluose (W/O).  O/W emulsijų pavyzdžiai: muilas, kūno prausiklis, veido tonikas su eteriniais aliejais, kosmetinės priemonės drėkinančios odą ir saugančios nuo išsausėjimo, plovimo ir valymo priemonės, kurios nuvalo riebaliniu nešvarumus. W/O emulsijų pavyzdžiai: drėkinamasis kremas veidui, makijažo piemonės, mažai kaloringi riebalų mišiniai, sausi muilai ir kt.

Skaityti plačiau...

Aktyvūs filtrai

Emulsikliai naudojami kosmetikos gaminiuose siekiant sujungti vandenyje tirpius kmponentus su riebalinės kilmės komponentais, kad gauti kompleksinio veikimo produktą.
Emulsiklio pasirinkimą sąlygoja produkto komponentai: kuo daugiau riebalinės kilmės sudedamųjų dalių, tuo įvairesnių ir daugiau reikės emulsiklių. Prieš gaminant produktą rekomenduojam išmėginti darant nedidelius bandymus, kad pastebėt, ar tinkamai veikia
Populiariausi emulsikliai yra: polietilenglikolis 200, kokamido popil betainas, etanolis, koko gliukozidas, decyl gliukozidas, gumiarabikas/akacijų derva..

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password