Emulsikliai

Emulsikliai yra medžiagos, kurios padeda susimaišyti dviem skirtingom fazėm: vandeninei ir riebalinei. Yra dviejų tipų emulsijos: riebalai vandenyje (O/W) ir vanduo riebaluose (W/O).  O/W emulsijų pavyzdžiai: muilas, kūno prausiklis, veido tonikas su eteriniais aliejais, kosmetinės priemonės drėkinančios odą ir saugančios nuo išsausėjimo, plovimo ir valymo priemonės, kurios nuvalo riebaliniu nešvarumus. W/O emulsijų pavyzdžiai: drėkinamasis kremas veidui, makijažo piemonės, mažai kaloringi riebalų mišiniai, sausi muilai ir kt.

Skaityti plačiau...

Rasta 38 prekės(-ių).

Rodoma 1-24 iš 38 prekės(-ių)

Aktyvūs filtrai

Emulsikliai naudojami kosmetikos gaminiuose siekiant sujungti vandenyje tirpius kmponentus su riebalinės kilmės komponentais, kad gauti kompleksinio veikimo produktą.
Emulsiklio pasirinkimą sąlygoja produkto komponentai: kuo daugiau riebalinės kilmės sudedamųjų dalių, tuo įvairesnių ir daugiau reikės emulsiklių. Prieš gaminant produktą rekomenduojam išmėginti darant nedidelius bandymus, kad pastebėt, ar tinkamai veikia
Populiariausi emulsikliai yra: polietilenglikolis 200, kokamido popil betainas, etanolis, koko gliukozidas, decyl gliukozidas, gumiarabikas/akacijų derva..

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password