Prekių pristatymas

Internetinėje parduotuvėje www.lerochem.eu prekes galite užsisakyti bet kuriuo paros metu, bet kurią savaitės dieną. Užsakydami prekes, galite pasirinkti patogiausią Jums prekių pristatymo būdą: prekes galime pristatyti Jums į namus arba jas galite atsiimti patys viename iš "DPD" pick up punktų arba iš mūsų sandėlio.

Gauk prekes tiesiai į namus (pristatymo būdas — „Kurjeris“)

Prekių priėmimas

Priimdami ar atsiimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos ir prekės (-ių) būklę bei pasirašykite sąskaitą faktūrą (važtaraštį) ar kitą siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Tuo atveju, jei prekių perdavimo-priėmimo metu pastebėjote siuntos ir/ar prekės (-ių) išorinės išvaizdos pažeidimus, prekės (-ių) komplektacijos neatitikimus, būtinai pažymėkite tai sąskaitoje faktūroje, važtaraštyje ar kitame siuntos perdavimo–priėmimo dokumente bei, dalyvaujant mūsų atstovui, kuris pristatė (pateikė) Jums siuntą, surašykite laisvos formos siuntos ir/ar prekės (-ių) pažeidimo/neatitikimų aktą. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl:

prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas;

prekių komplektacijos neatitikimų, jeigu šiuos neatitikimus galima nustatyti išorinės prekių apžiūros metu.

Pristatymo kainos

Pristatymo kainos naudojantis "Kurjerio" paslauga

Siuntos svoris, kg

Kaina be PVM, EUR

Kaina su PVM, EUR

Iki 2

3.39

4.10

Iki 5

3.95

4.77

Iki 10

5.37

6.50

Iki 20

6.78

8.20

Iki 35

9.05

10.94

Iki 50

11.85

14.34

Iki 75

14.40

17.42

Iki 100

18.63

22.54

Iki 200

24.57

29.73

Iki 300

33.05

39.98

Iki 400

40.10

48.51

Iki 500

45.75

55.36

Pristatymo kainos naudojantis "DPD PICK UP paštomato" paslauga

Siuntos svoris, kg

Kaina be PVM, EUR

Kaina su PVM, EUR

Iki 2

2.30

2.78

Iki 5

3.05

3.69

Iki 10

4.11

4.97

Pristatymo kainos užsakant ADR krovinius nuo 15 Eur+PVM kurios priklauso nuo transportavimo sąlygų.


Jei pasirinkę Patogųjį pristatymą, užsakymą apmokėsite grynaisias pinigais, įsitikinkite, kad prekių pristatymo metu turite tikslią grynųjų pinigų sumą, nurodytą Jūsų užsakyme.Pristatymo kaina į Kuršių Neriją papildomai apmokestinama 40 Eur prie siuntos kainos. Dėl prekių siuntimo į užsienį kreipkitės tel. +370 675 50384 Dėmesio! Pildydami kontaktinius duomenis tiksliai nuordykite adresą ir pašto kodą, kuriuo bus pristatytos jūsų prekės. Taip pat nurodykite telefono numeri, kad kurjeris galėtų su jumis susisiekti. Kurjeris gali paprašyti pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.

Kilus klausimams, kreipkitės į  konsultantus.

Atsiimk prekes iš "DPD" pick up punktų

Norėdami gauti prekes būtent Jums patogiu metu, o taip pat už prekių pristatymą mokėti mažiau, savo užsakymą galite atsiimti iš Jums artimiausio "DPD" pick up vietos. Prekių užsakymo metu Jums tereikia pasirinkti "DPD" pick up punkto paslaugą. Už prekes "DPD" pick up vietose atsiskaityti nėra galimybės, todėl siunčiamos siuntos tik iš anksto apmokėjus už prekes.

Užsakytas prekes iš "DPD" pick up punktų būtina atsiimti per 5 darbo dienas po mūsų patvirtinimo, kad užsakymas jau yra "DPD" pick up ir jį jau galima atsiimti. Apie atvykusį užsakymą informuosime Jus telefonu arba el. paštu.

Į "DPD" pick up punktus pristatomos siuntos iki 10 kg. Tikslią informaciją ar Jūsų siunta gali būti pristatyta į Jūsų pasirinktą "DPD" pick up punktą, nurodysime užsakymo metu.

Dėmesio: Prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina su savimi turėti ir prireikus pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar naujo pavyzdžio vairuotojo pažymėjimą).

Atsiimk prekes tiesiai iš sandėlio

Norėdami gauti prekes greitai ir už prekių pristatymą nemokėti, savo užsakymą galite atsiimti iš mūsų sandėlio esančio Šilutės pl. 105B, Klaipėda. Prieš atvykstant atsiimti prekių, prašome iš anksto informuoti kontaktiniu telefonu, kad atvykus nereikėtų laukti. Už prekes sandėlyje atsiskaityti bankine kortele nėra galimybės, todėl atsiimti prekes galima atsiskaitant vietoje grynais arba tik iš anksto apmokėjus už prekes.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password