ALIUMINIO SULFATAS BAZINIS (flokuliantas) 25%, L

3,30 €
Dydis / talpa
Kiekis

  Available: 
 • Parametras

  Savybė

  Aliuminio sulfatas

  Filtravimo alumas, alugenitas

  Formulė

  Al2(SO4)3

  Struktūra

  Aliuminio sulfatas bazinis 2DAliuminio sulfatas bazinis 3D

  IUPAC

  Aliuminio sulfatas

  INCI

  ALUMINUM SULFATE

  CAS

  10043-01-3

  Molinė masė

  342,15 g/mol

  Tankis

  1,20-1,30 g/cm3 (tirpalas), 1.62g/cm3 (kietos fazės)

  Tirpumas

  Vandenyje

  31.2 g/100 mL (0 °C)

  36.4 g/100 mL (20 °C)

  89.0 g/100 mL (100 °C)

  Aliuminio sulfato bazinis tirpalas dažniausiai naudojamas kaip koaguliantas gamtinių vandenų, skirtų pramonei ir žmogaus vartojimui, nuskaidrinimui, nutekamųjų vandenų valymui, popieriaus pramonėje. Bazinis aliuminio sulfatas ir jo tirpalas nedegus, nesprogus, pasižymi silpnomis rūgštinėmis savybėmis.

  Sodininkystėje aliuminio sulfatas kartais naudojamas norint sumažinti sodo dirvožemio pH, nes jis hidrolizuojasi, kad susidarytų aliuminio hidroksido nuosėdos ir praskiestas sieros rūgšties tirpalas. Pavyzdžiui, sodininkas gali įpilti aliuminio sulfato į dirvožemį, kad sumažėtų pH, o tai savo ruožtu leis hortenzijos gėlėms pakeisti kitokią spalvą (mėlyną). Dėl aliuminio gėlės tampa mėlynos; esant aukštesniam pH, aliuminis augalui tampa neprieinamas. Jis taip pat gali būti labai efektyvus kaip moliuscicidas, naikinantis ispaniškus šliužus soduose ir daržuose.

  Statybos pramonėje jis naudojamas kaip hidroizoliacinė medžiaga ir kietėjimo greitintojas betone. Kitas naudojimo būdas - putų agentas gesinant putas.

  Gyvulinkystėje aliuminio sulfatas naudojamas gyvūnų pašaruose kaip baktericidas saugantis pašarus nuo gedimo ir išlaikančius juos ilgiau šviežesnius.

  Vandens valyme aliuminio sulfatas naudojamas kaip koaguliantas baseinams, t.y. kuomet teigiami jonai patenka į vandenį, jie pritraukia neigiamai įkrautus jonus ir prasideda koaguliacijos procesas. Daugelis šių dalelių yra koaguliuojamos ir sulaikomos filtre. Tačiau netgi kai kurios koaguliuotos medžiagos gali būti pernelyg mažos, kad jas sulaikytų filtrai (ypač smėlio filtrai), todėl sekančiu etapu naudojami flokuliantai. Rekomenduojamas dozavimas yra 200 ml skysto aliuminio sulfato į 10 m3 vandens.

  Kosmetikoje aliuminio sulfatas gali būti naudojamas makiažo, kaklo ir veido priežiūros priemonėse, asmeninės higienos produktuose, kaip dezodorantas, sutraukiantis agentas arba kaip antiseptikas paviršinėms skutimosi žaizdoms. Aliuminio sulfatas sukelia odos tempimo ar dilgčiojimo pojūtį. Jis taip pat sutraukia arba sutraukia kūno audinius, kurie efektyviai sustabdo kraujo ar kitų sekretų tekėjimą. Aliuminio sulfatas taip pat gali sumažinti ar pašalinti nemalonų kvapą ir apsaugo nuo tokių kvapų susidarymo odoje.

  Tekstilės pramonėje aliuminio sulfatas ištirpęs dideliame kiekyje neutralaus ar šiek tiek šarminio vandens, aliuminio sulfatas sukuria želatinos aliuminio hidroksido Al(OH)3 nuosėdas. Dažant ir spausdinant ant audinio, želatinos nuosėdos padeda dažams prilipti prie drabužių pluošto, todėl pigmentas tampa netirpus. Naudojant aliuminio sulfatą suspenduotos priemaišos susikaupia į didesnes daleles ir lengviau nusėda į indo dugną (arba išfiltruojamos). Šis procesas vadinamas koaguliacija ar flokuliacija.

  Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

  Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

  *- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

  Signalinis žodis: PAVOJINGA

  Pavojaus piktogramos:

  Pavojingumo frazės:

  H318 Smarkiai pažeidžia akis.

  Atsargumo frazės:

  P280 Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

  P303+P361+P353 PATEKUS ANT ODOS (arba plaukų): Nusivilkite visus užterštus drabužius. Nuplaukite odą vandeniu arba po dušu

  P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: atsargiai plauti vandeniu kelias minutes. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

  P310 Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password