NATRIO KUMENO SULFONATAS 40%, L

3,90 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Natrio kumene sulfonatas

Sodium cumenesulfonate; Cumene, monosulfo deriv., sodium salt; (1-Methylethyl) benzene, monosulfo deriv., sodium salt; SCS; Sodium isopropylbenzenesulfonate

Formulė

C9H11O3SNa

Struktūra

Natrio kumene sulfonatas 2DNatrio kumene sulfonatas 3D

IUPAC

sodium;2-propan-2-ylbenzenesulfonate

INCI

SODIUM CUMENESULFONATE

CAS

15763-76-5

Molinė masė

222,234 g/mol

Tankis

1,14 g/cm3

Tirpumas

Natrio kumeno sulfonatas dar žinomas kaip SCS yra anijoninio pobūdžio paviršiaus aktyvi medžiaga, pasižyminti hidrotropinėmis savybėmis. Hidrotropas ištirpintas vandenyje, gali padidinti tirpumą mažai tirpių organinių medžiagų, sumažinti vandenyje paruoštų produktų drumstimosi tašką (temperatūra, virš kurios vandenyje tirpios medžiagos vandeninis tirpalas tampa drumstas) ir sumažinti vandeninių produktų klampumą.

Valymo pramonėje naudojamas kaip sudėtinė dalis valymo priemonėse arba kaip pagrindinis komponentas valant vašką, riebalines nuosėdas ir kitus organinius nešvarumus. Taip pat jis naudojamas kaip antikoaguliantas, neleidžiantis sulipti smulkioms dalelėms į didesnius agregatus.

Metalo apdirbime natrio kumeno sulfonatas naudojamas metalo paviršių valymui ir paruošimui, nes efektyviai tirpina riebalus, bei neleidžia sulipti smulkioms dalelėms į didesnes bei nusėsti ant paviršiaus.

Vandens paruošime natrio kumeno sulfonatas naudojamas surišti vandenilio sulfidą (supuvusio kiaušinio kvapą skleidžiantį junginį). Dažniausiai naudojamas nutekamųjų vandenų valymui, bei dirbant naftos gręžiniuose.

Kosmetikoje natrio kumeno sulfonatas naudojamas, kad padidintų junginių tirpumą vandenyje, taip pagerinant nešvarumų valymą nuo odos ir plaukų. Šis komponentas naudojamas gaminant makiažo valiklius pvz. micelinį vandenį.

Žemės ūkyje natrio kumeno sulfonatas naudojamas gaminant įvairias augalų apsaugos priemones, kur aktyvūs komponentai yra riebalinės kilmės ir sunkiai maišosi su vandeniu. Tokiu būdu natrio kumeno sulfonatas padidina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į augalus.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido)

apsaugos priemones.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktiniuslęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password