PBTCA, 2-FOSFONO-1,2,4-BUTANTRIKARBOKSILATAS, 50%, L

5,29 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

PBTC

2-Fosfono-1,2,4-butantrikarboksilatas, PBTCA

Formulė

C7H11O9P

Struktūra

PBTC 2DPBTC 3D

IUPAC

2-Phosphono-1,2,4-butanetricarboxylic acid

CAS

37971-36-1

Molinė masė

270.13 g/mol

Tankis

1,285 g/cm3 (20 °C)

Tirpumas

Vandenyje tirpsta neribotai

PBTCA–pasižymi puikiomis chelatinėmis savybėmis, efektyviau stabdo nuosėdų susidarymą (nusėdimą) ant membranos nei polifosfatai. Labai efektyviai stabdo nuosėdų susidarymą vandeninėse sistemose. PBTC yra naudojamas kaip stabilizatorius natrio hipochloritui. Stabilus esant tiek aukštam pH, tiek didelei elektrolitų koncentracijai, tiek ir aukštose temperatūrose.

Valymo pramonėje PBTC naudojamas kaip stabilizatorius įvairių tipų chloro pagrindo balikliuose, bei valikliuose.

Šildymo pramonėje PBTC naudojamas kaip metalų jonų surišėjęs šildymo ar šaldymo sistemose, kuris neleidžia susidaryti kalkinėms nuosėdoms, tiek kalcio karbonatui, tiek kalcio sulfatui. Rekomenduojamos naudojimo normos yra 5-15 mg/L.

Baseinuose PBTC naudojamas ne tik kaip kalkinių nuosėdų inhibitorius, bet pagrinde kaip aktyvaus chloro stabilizatorius. PBTC leidžia ilgiau išlaikyti hipochloritą stabilų, todėl baseine jaučiamas mažesnis chloro kvapas, bei reikalingas mažesnis natrio hipochlorito dozavimas, tam, kad palaikyti atitinkamą chloro lygį baseine.

Audimo pramonėje ir audinių dažyme PBTC naudojamas kaip priedas dažymo vonioms, kad surištų metalų jonus (sekvestrantas), leistų geriau įsiskverbti dažams į audinį, bei išlaikytų nepakitusią spalvą.

Vandens paruošime fosfonat butan trikarboksilatas naudojamas gaminant distiliuotą vandenį atvirkštinio osmoso būdu, kaip kalkių inhibitorius. PBTC suriša kalcio ir magnio jonus, bei neleidžia susidaryti kalcio sulfatui, tokiu būdu membrana išlieka neužsikišusi, bei jos nereikia papildomai valyti ar plauti. Dažnai PBTC būna membranų ploviklių sudėtyje. Naudojimo privalumas, jog junginys nėra toksiškas.

Statybose PBTC naudojamas kaip betono priedas ir superplastifikatorius. PBTC sulėtina vandens patekimą prie kalcio, taip betonas stingsta ilgiau. Taip pat betonas tampa skystesnis ir mažiau porėtas, kas leidžia pasiekti didesnį tvirtumą ir konstrukcijos vientisumą.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H290 Gali ėsdinti metalus.

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

P390 Absorbuokite išsiliejusią medžiagą, siekiant išvengti materialinės žalos.

P406 Laikyti korozijai atsparioje talpykloje, turinčioje atsparią vidinę dangą.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password