MEDETKŲ EKSTRAKTAS G/W, L

9,20 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

CALENDULA ekstraktas

Glicerino pagrindo medetkų ekstraktas, Ekstraktas calendula GW, CALENDULA OFFICINALIS EXTRACT

Formulė

Mišinys

Struktūra

-

IUPAC

-

CAS

-

Molinė masė

-

Tankis

~1.088 g/cm3 (20 °C)

Tirpumas

Vandenyje maišosi neribotai

 

Medetkų ekstraktas – plataus panaudojimo, jų žiedynuose yra nuo 0,12 iki 0,4 % eterinio aliejaus (mentono, izomentono, gama terpineno, karvono ir kt.), taip pat  flavanolių glikozidų; saponinų (2,0–10,0 %), karotinoidų, gleivinių medžiagų, fenilkarboninių rūgščių, imunostimuliuojančiomis savybėmis pasižyminčių polisacharidų (galaktanų), dervų ir rauginių medžiagų.

Kosmetikoje šis augalinis ekstraktas naudojamas priešuždegiminiuose ir užgydančiuose produktuose. Spartina mažų žaizdelių, įbrėžimų bei nedidelių nudegimų gijimą. Plačiai naudojamas regeneracinių aliejų ir kremų, skirtų visų tipų odos priežiūrai, gamyboje. Taip pat galima sutikti vonios produktuose, plaukų ir akių priežiūros priemonėse. Ypač teigiamai veikia linkusią į uždegimus ir saulės spindulių paveiktą odą. Naudojamas jautrios veido odos valymui. Raminančiai veikia nervų sistemą. Komplekse su atatinkamais eteriniais aliejais galima paruošti puikią raminančią vonios priemonę. Šį ekstraktą galima naudoti ne tik kaip atskirą produktą, bet ir kaip bazę, kurią galima prisotinti įvairiais eteriniais aliejais bei kitais aktyviais komponentais ir sukurti norimos koncentracijos ir savybių individualų mišinį.

Gyvulinkystėje alavijo ekstraktas naudojamas įvairiuose veterinariniuose preparatuose skirtuose odos priežiūrai, spenių priežiūros priemonėse tiek prieš melžimą, tiek po melžimo.

 

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

 

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

 

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password