PIGMENTAS MĖLYNAS, 250ml

3,99 €
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Pigmentas

Dažas, C.I. 42090, spalva, spalvos koncentratas, ACID BLUE 9, erioglaucinas,

Formulė

C37H42N4O9S3

Struktūra

C.I. 42090 2DC.I. 42090 3D

IUPAC

ammonium 2-((E)-(4-(ethyl(3-sulfonatobenzyl)amino)phenyl) ((E)-4-(ethyl(3-sulfonatobenzyl)iminio)cyclohexa-2,5-dien-1-ylidene)methyl) benzenesulfonate

CAS

2650-18-2

Molinė masė

783.0 g/mol

Tankis

~1.00 g/cm3 (20 °C)

Tirpumas

Vandenyje maišosi neribotai

Dažyme naudojamas pigmentas dažams vandens pagrindu. Naudojimas: kruopščiai (gerai) išmaišyti su dažais. Spalvos intensyvumas priklauso nuo dažų ir pigmento santykio. Dėmesio: Gaunami atspalviai gali skirtis nuo naudojamų dažų rūšies ir kokybės. Ekrane matomos spalvos gali skirtis nuo sumaišytų dažų spalvų. Rekomenduojama visada išbandyti spalvos tinkamumą ant nedidelio ploto.

Kosmetikoje pigmentas naudojamas įvairių kosmetikos gaminių dažymui, skirtas skaidraus ir matinio glicerininio muilo bei kitos kosmetikos spalvai išgauti. Nedirgina odos. Spalvos gali būti maišomos tarpusavyje, pvz. maišant geltoną su mėlyna gaunami įvairūs žali atspalviai, mėlyną su fluosensinu, įvairūs žalios elektrinės spalvos atspalviai.

Mokyklose pigmentai naudojami įvairiuose eksperimentuose, pvz. biologijoje siekiant nudažyti gėlių žiedus mėlyna, geltona ar raudona spalva. Chemijoje pigmentai naudojami PAM veikimo demonstracijose, spektrometrijos palyginamojoje analizėje, įvairiuose vaizdiniuose eksperimentuose. Fizikos pamokose pigmentai naudojami geriau atvaizduoti skysčių maišymo ir maišymosi procesus, pvz. BRAUNO judėjimas skysčiuose.

Šildymo/šaldymo pramonėje pigmentai naudojami aušinimo sistemose, tam, kad būtų lengviau atskirti, kur yra šilumnešio nutekėjimas, o kur yra tiesiog kondensatas. Dažniausiai naudojamos spalvos yra mėlyna ir fluoresuojančios geltona, raudona, žalia. Floresuojančios spalvos leidžia lengvai identifikuoti nutekėjimą esant net ir mažai apšviestose vietose.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password