LAURETH 7 (ALKOHOLIAI C12-14 EO), 90%, L

4,71 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Laureth - 7

Alkoholiai, C12-14, etoksilinti, alkoholiai C12-14 + 7 EO, Polyoxyethylene Lauryl Ether, Ethoxylated Lauryl Alcohol, Polyoxyethylene Lauryl Alcohol, Polyethylene glycol dodecyl ether, Polyethylene Glycol Lauryl Ether.

Formulė

-

Struktūra

Laureth - 7 2DLaureth - 7 3D

IUPAC

3,6,9,12,15,18,21-Heptaoksatritriakontanolis

INCI

LAURETH-7

CAS

68439-50-9

Molinė masė

~500 g/mol

Tankis

0,95 g/mL 20 °C

Tirpumas

Maišosi su vandeniu neribotai

Alkoholiai C12-14 etoksilinti yra nejoninė paviršinio aktyvumo medžiaga, priklausanti etoksilintų riebalų alkoholių grupei. INCI pavadinimas: Laureth-7. Produktas sukuria paviršinio aktyvumo medžiagų grupę, pagrįstą laurilo alkoholiu. Jis yra skaidraus arba šiek tiek drumsto skysčio pavidalo ir maks. 70 Hazeno skalė 50 ° C temperatūroje. Laureth 7 yra naudojamas kaip antrinė PAM valymo priemonėms, plovikliams ir valikliams ruošti, taip pat kaip emulsiklis. Jis gali būti naudojamas oksidatoriuose, reduktoriuose ir kietame vandenyje. Jis veikia šaltame vandenyje, rūgščtinėje, neutralioje terpėje ir praskiestuose šarmuose. Laureth 7 galima naudoti sumaišius su kitomis nejoninėmis, anijoninėmis, katijoninėmis bei amfoterinėmis paviršiaus aktyviomis medžiagomis. Alkil sulfatų mišinyje demonstruoja sinergetinį alkilarilo sulfoninį plovimą ir valymą.

Privalumai:

  • puikios ploviklimo, drėkinimo, emulsinimo ir dispergavimo savybės,
  • aukštos riebalų šalinimo savybės,
  • atsparumas rūgštims, kietam vandeniui ir praskiestiems šarmams,
  • suderinamas su nejoninėmis, anijoninėmis ir katijoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis,
  • biologiškai skaidus.

HLB

12.9

Spalva (Hazen) 50 °C

max. 70

Drumstimosi temperatūra (druskos tirpale), °C

30 ÷ 40

pH 1% tirpalo

4.6 ÷ 7.4

Valymo pramonėje laureth 7 naudojamas buitinių ploviklių gamyboje (skysti plovikliai, milteliai, indų plovikliai, rankų plovikliai), aliejinių dėmių pašalinimui iš megztų audinių ir trikotažinių audinių, balinimo voniose tekstilės pramonėje, plovimo voniose po audinių dažymo, bei automobilių švaros produktuose.

Kosmetikoje etoksilinti C12-14 alkoholiai naudojami produktų plauti, prižiūrėti ir formuoti plaukus gamyboje (šampūnai, kondicionieriai, serumas, geliai, putos), dažančios kosmetikos gamyboje (pudros, skysčiai, bronzantai, akių šešėliai), veido priežiūros preparatuose (veido prausimosi geliai, šveitikliai, drėkinamieji kremai, kremai nuo spuogų, kremai nuo raukšlių, paakių kremai), losjonuose ir geliuose kūno plovimui, rankų kremuose, skutimosi ir po skutimosi preparatų gamyboje, kremuose nuo saulės.

Mokyklų eksperimentuose etoksilinti alkoholiai naudojami paviršiaus drėkinimo eksperimentuose, „magiško pieno“ meno eksperimentuose, valymo gebos palyginime, emulsij7 sudarymo eksperimentuose.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: ATSARGIAI

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą

Atsargumo frazės:

P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P337 + P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password