ANTIPUTINIMO EMULSIJA (Defoamer), L

3,72 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Antiputų emulsija

Emulsija nuo putų, priedas putojimui mažinti, putų slopintuvas

Formulė

Mišinys

Struktūra

-

IUPAC

-

CAS

-

Molinė masė

-

Tankis

0,99 g/mL 20 °C

Tirpumas

Maišosi su vandeniu ir daugeliu polinių tirpiklių

Universalus greito veikimo koncentratas, mažinantis putų susidarymą. Apsaugo nuo putų susidarymo ir pašalina jau susidariusias putas. Greitas ir veiksmingas poveikis. Tinka visokiai plovimo įrangai. Naudojama pašalinti putas dirbant su ekstrakciniais siurbliais, vandens siurbimo įranga ir su automatinėmis plovimo mašinomis. Kai susidaro labai daug putų, jas pašalinsite įpildami priemonės dar ir į purvino vandens talpą. Antiputų emulsija naudojama visur kur reikalinga putojimo kontrolė, pvz. grindų plovimo mašinose, indaplovėse esant padidintam putojimui, plaunamuosiuose vandens siurbliuose, gesinant putas fontanuose po vandalizmo, kai į juos įpilama indų ploviklio ir kt.

DOZAVIMAS IR NAUDOJIMAS: prieš naudojimą koncentratą rekomenduojama atskiesti su vandeniu (100–200 ml įpilti į 2 l vandens), jau paruoštą naudojimui tirpalą geriausiai yra įpurkšti arba įsiurbti priemonės per susiurbimo vamzdį. Jei susidaro labai daug putų, įpilkite 25 – 100 ml priemonės dar ir į purvino vandens talpą.

Privalumai:

  • Plataus panaudojimo antiputų koncentratas
  • Patikimai apsaugo ir pašalina putų susidarymą
  • Didelis efektyvumas
  • Tinka visų tipų mašinoms ir procesams

Valymo pramonėje naudojama plaunamuosiuose siurbliuose, indų plovimo mašinose, skalbimo mašinose skalbiant su didelėmis plovimo priemonių koncentracijomis ir kitose vietose, kur būtina putojimo kontrolė. Tai pat tai yra labai efektyvi priemonė prieš vandalizmo aktus, kai į miesto fontanus yra įpilama indų ploviklio, bei susidaro didelis kiekis putų. Taip pat gali būti naudojama valymo metu po putų jūros ar putų šventės atrakcijų.

Mokyklų eksperimentuose antiputų emulsija yra labai efektyvi demonstracinė priemonė, po „dramblio dantų pastos“ eksperimento, kada reikia sutvarkyti didelį kiekį putų.

Dažų gamyboje antiputintojas naudojamas kaip priedas, kuris leidžia išgauti vienalytę masę gaminant dažus bei maišant turbulentiniu būdu. Taip galima išgauti ypač gerą sumaišymą, bei nepadidint dažų tūrio dėl susidarančių oro burbuliukų.

Vandens valyme antiputokšlis naudojamas kaip priedas, kuris leidžia vandens valymo įrenginiams veikti tolygiai. Esant dideliam PAM kiekiui, valymo įrenginiuose susidaro didelis kiekis putos, kuri ženkliai sumažina smulkių kietųjų dalelių nusėdimą, mikroorganizmų patekimą prie teršalų, tokiu būdu valymo įrenginys pradeda veikti nepakankamu pajėgumu. Tai yra ypač aktualu automobilių plovyklų, maisto pramonės įmonių valymo įrenginiuose.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password