GUARO HIDROKSIPROPILTRIMONIO CHLORIDAS (GHPTC), 99%

4,67 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Guaro hidroksipropiltrimonio chloridas

Pupenių hidroksipropiltrimonio chloridas, guaranano hidroksipropil trimonio chloridas

Formulė

Polimeras

Struktūra

Guaro hidroksipropiltrimonio chloridas 2D

IUPAC

Guaro 2-hidroksi-3-trimetyl amonio propyl eterio chloridas, Guar, 2-hydroxy-3-trimethylammoniopropyl ether, chloride

INCI

GUAR HYDROXYPROPYLTRIMONIUM CHLORIDE

CAS

65497-29-2

Molinė masė

Kintanti, priklausomai nuo polimero dydžio

Tankis

0,99 g/cm3

Tirpumas

Tirpus vandenyje, netirpus aliejuose ir alkoholyje

Guaro hidroksipropiltrimonio chloridas GHPTC yra organinis junginys, kuris yra vandenyje tirpus ketvirtinio amonio darinys iš guaro dervos (dar vadinamų kekinių pupelių). Jis pasižymi tirštinančiu efektu ir gali būti naudojamas kaip tirštiklis.

Kosmetikoje guaro hidroksipropiltrimonio chloridas yra naudojamas kaip puiki kondicionuojanti priemonė odai ir plaukams, ji yra ypač naudinga kaip plaukų priežiūros priemonė. Kadangi jis yra teigiamai įkrautas arba katijoninis, jis neutralizuoja neigiamus plaukų sruogų krūvius, dėl kurių plaukai tampa statiški arba susivėlę. Dar geriau - tai daro neapsunkindamas plaukų. Naudodami šį ingredientą, galite turėti šilkinius, nestatiškus plaukus, kurie išlaiko savo apimtį. antistatikas, tirštiklis, suformuoja plėvelę, kondicionuoja odą ir plaukus. Guaro hidroksipropiltrimonio chloridas paprastai naudojamas kaip kondicionuojanti priemonė šampūnų kompozicijose. Skiedus, jis sudaro koacervatą su anijoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis iš šampūno kompozicijos ir nusėda ant plaukų paviršiaus, užtikrindamas kondicionavimą sumažintų šlapio šukavimo jėgų pavidalu. Skiedimo ir nusėdimo reiškinys atsiranda, kai sistema praskiedžiama žemiau kritinės šampūno paviršiaus aktyviųjų medžiagų micelių koncentracijos, todėl susidaro netirpus koacervatas. Susidariusio koacervato savybės priklauso nuo įvairių polimero savybių, įskaitant molekulinę masę ir krūvio tankį, taip pat paviršinio aktyvumo medžiagų sudėtį ir elektrolitų buvimą. Sutinkamas skalbimo priemonėse, plaukų kondicionieriuose, plaukų formavimo produktuose ir odos priežiūros preparatuose.

Naudojami kiekiai priklauso nuo siekiamo tirštumo. Kuo daugiau yra dedama, tuo tirštesnis produktas gaunamas. Vandenyje šie lipai yra katijoniniai ir hidrokoloidiniai. Jų neveikia tirpalo joninė jėga ar pH, tačiau jie degraduoja esant kraštutiniam pH ir temperatūrai (t. y., pH 3, kai temperatūra 50 °C). GHPTC lieka stabilūs, kai tirpalų pH >5-7. Stiprios rūgštys sukelia hidrolizę ir naikina klampumą. Stiprūs šarmai didelėmis koncentracijomis irgi linkę mažinti klampumą. Lipai netirpūs daugelyje angliavandenilinių tirpiklių. GHPTC pasižymi didele struktūrine klampa. Jie yra labai tiksotropiniai, kai koncentracija viršija 1%, o kai ši mažesnė už 0,3%, tiksotropija yra menka. Guaro hidroksipropiltrimonio chlorido klampumas yra sinergiškas su ksantano lipais.

Metalo apdirbime guaro hidroksipropiltrimonio chloridas naudojamas grūdinant plienus, kietinimo procese, kad plienas gautų anglies, bei kietinimo tirpalas būtų stabilus ir tolygus bei lėčiau susidarytų garų burbuliukai. Dėl turimo katijoninio krūvio GHPTC įtakoja metalo jonų judėjimą ir judėjimo kryptis.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: netaikoma

Pavojaus piktogramos: netaikoma

Pavojingumo frazės: netaikoma

Atsargumo frazės: netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password