BENZILO ALKOHOLIS 99,9%, L

8,26 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Benzilo alkoholis

Fenilkarbinolis, benzenmetanolis, Alcohol de bencilo, Alcool benzilico, Alcool benzylique, Benzylalkohol, Álcool benzílico

Formulė

C7H8O

Struktūra

Benzilo alkoholis 2DBenzilo alkoholis 3D

IUPAC

Fenilmetanolis - Phenylmethanol

INCI

BENZYL ALCOHOL

CAS

100-51-6

Molinė masė

108.140 g/mol

Tankis

1.044 g/cm3

Tirpumas

3.50 g/100 mL (20 °C)

4.29 g/100 mL (25 °C)

Tirpsta neribotai organiniuose tirpikliuose

Benzilo alkoholis yra aromatinis alkoholis, kurio formulė C6H5CH2OH. Benzilo alkoholis yra bespalvis skystis, turintis švelnų malonų aromatinį kvapą. Tai yra naudingas tirpiklis dėl savo poliškumo, mažo toksiškumo ir žemo garų slėgio.

Kosmetikoje benzilo alkoholis naudojamas kaip bakteriostatinis konservantas esant mažai koncentracijai. Jis gaunamas iš vaisių, yra bespalvio skysčio pavidalo ir turi šiek tiek saldų kvapą. Benzilo alkoholį galite pastebėti ant daugelio skirtingų odos priežiūros, kosmetikos ir asmeninių produktų, tokių kaip drėkikliai, lūpų balzamai, veido prausikliai ir net makiažas. Pagrindinės funkcijos: produkto konservantas, kad būtų galima naudoti didenes pakuotes ir daugelį kartų ir išvengti bakterinio užterštumo. Stabilizatorius, kuris stabdo oksidacinį produkto skilimą, o tai reiškia, kad tai leidžia produktams efektyviau dirbti ilgesnį laiką. Antioksidantas, kuris apsaugo nuo laisvųjų radikalų daromos žalos. Tirpiklis, kuris padeda ištirpinti kitus ingredientus produkto formulėje. Klampos modifikatorius, kuris sumažina klampą, o tai leidžia produktams lengviau tekėti bei išlikti skystesniems. Aromatizatorius, kuris yra natūraliai kvapnus ir skleidžia šiek tiek saldų kvapą. Kadangi daugelis vartotojų yra susirūpinę dėl parabenų, rinkodaros sumetimais naudojamas kaip alternatyvus konservantas. Benzilo alkoholis gaminamas natūraliai, todėl įmonės gali juos naudoti gaminiuose ir vis tiek juos pardavinėti kaip "natūralius". Benzilo alkoholis veiksmingai naudojamas utėlių užkrėtimams gydyti, kaip aktyvus losjonų šampūno su 5% benzilo alkoholiu ingredientas.

Dažų pramonėje benzilo alkoholis yra naudojamas kaip dažų dažų, vaško, šelako, dažų, lako ir epoksidinės dervos dangų tirpiklis. Taigi jis gali būti naudojamas dažų nuėmikliuose, ypač kartu su suderinamais klampumo stiprikliais, kad mišinys būtų prilipęs prie dažytų paviršių. Vienas iš galimų formulavimo pavyzdžių, kada benzilo alkoholis sumaišomas su glikolio rūgštimi bei natrio kumeno sulfonatu, gaunamas mišinys, kuris labai efektyviai įsiskverbia į ratlankių lako ir dažų dangą, bet tuo pačiu metu, nereaguoja su ratlankių lengvaisiais lydiniais. Gaunamas lengvas dažų pašalinimas, nepažeidžiant metalo paviršiaus ir struktūros.

Laboratorijose ir mokymo įstaigose benzilo alkoholis naudojamas tiek tyrimams tiek ir „įdomiesiems“ eksperimentams. Fenilmetanolio lūžio rodiklis yra beveik toks pat kaip kvarco ir vilnos pluošto. Jei skaidrus kvarcinis daiktas panardinamas į benzilo alkoholį, jis tampa beveik nematomas. Šis bandymas buvo naudojamas nesunaikinant nustatyti, ar daiktas tikrai pagamintas iš kvarco. Panašiai į benzilo alkoholį panardinta balta vilna taip pat tampa beveik nematoma, aiškiai atskleidžianti tokius teršalus kaip tamsios ir įsimaišiusios skaidulos bei augalinės medžiagos.

Valymo pramonėje jis gali būti naudojamas kaip riebalų šalinimo priemonė kilimų valymo priemonėse.

Kvapų pramonėje fenilmetanolis yra žaliava įvairių esterių ir eterių, naudojamų muilo, kvepalų ir skonio pramonėje, pirmtakas. Pvz. benzilo benzoatas, benzilo salicilatas, benzilo cinamatas, dibenzilo eteris, benzilbutilftalatas. Kartais naudojamas kartu su kvapiosiomis medžiagomis, kad sustiprintų kvapų pojūtį.

Tabako pramonėje benzilo alkoholis naudojamas elektroninių cigarečių elektroniniame skystyje, kad sustiprintų naudojamus skonius.

Stovyklavimo įrangoje benzilo alkoholis naudojamas kaip vabzdžių repelentas. Dėl savo savybių jis dirgina vabzdžių kvapų pajautimą, todėl vabzdžiai pradeda vengti tos vietos.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: ATSARGIAI

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H302 + H332 Kenksminga prarijus ir įkvėpus

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą

Atsargumo frazės:

P261 Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio.

P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas

P270 Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti.

P301 + P312 PRARIJUS: pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.

P304 + P340 ĮKVĖPUS: Išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti

P305 + P351 + P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P501 Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) laikantis vietinių teisės aktų reikalavimų.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password