DECILO GLIUKOZIDAS (DG) 50%, L

7,80 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Decyl gliukozidas

Decyl gliukozidai, APG, alkyl poli glikozidai, alkyl C10 poliglikozidai, decyl glikozidai, decyl glucoside

Formulė

Mišinys

Struktūra

Decyl gliukozidas 2DDecyl gliukozidas 3D

IUPAC

D-Glucopyranose, oligomeric, C10-alkyl glycosides

INCI

DECYL GLUCOSIDE

CAS

68515-73-1 & 110615-47-9

Molinė masė

-

Tankis

1,10 g/mL 20 °C

Tirpumas

Maišosi su vandeniu ir daugeliu polinių tirpiklių

Decilo gliukozidas yra švelnus nejoninis paviršinio aktyvumo agentas, naudojamas kosmetikos gaminiuose, įskaitant kūdikių šampūną ir žmonėms, turintiems jautrią odą. Daugelis natūralių asmens priežiūros įmonių naudoja šį prausiklį, nes jis yra augalinės kilmės, biologiškai skaidomas ir švelnus visų tipų plaukams. Tai medžiaga lengvai tirštinanti ir pasižyminti puikiomis putojimo savybėmis. Be etoksilatų, sulfatų ir be konservantų. Tai pagerina putų kokybę ir suteikia švelnumo bei skaidrumo formulėms. Jis yra suderinamas su daugeliu kitų paviršinio aktyvumo medžiagų, tirštiklių ir net katijoninių kondicionuojančių polimerų. Jis švelnus odai ir plaukams. Jis yra šaltai apdorojamas ir tinka skaidrioms formulėms. Jis atitinka ECOCERT ir COSMOS standartus. Vandenyje besimaišanti nejoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, naudojama įvairiose srityse, įskaitant kietų paviršių ir didelio našumo valymo priemones, kosmetikoje, pasižymi puikiomis drėkinamosiomis ir puikiomis riebiųjų nešvarumų pašalinimo savybėmis, greitai ištirpsta, nėra gelio diapazono ir gerai skalaujama. Dažniausiai naudojama, kaip vandenyje tirpus emulsiklis.

Privalumai:

  • Lengvai biologiškai skaidomas
  • Užtikrina analogišką veikimą kaip nonilfenolio etoksilatų (NPE) paviršiaus aktyviųjų medžiagų ir daugeliu atvejų geriau veikia nei pirminio alkoholio etoksilato (PAE) paviršiaus aktyviosios medžiagos.
  • Puikus drėkinimo efektyvumas
  • Tirpus vandenyje
  • Tirpsta daugumoje polinių organinių tirpiklių
  • Šaltos gamybos
  • Chemiškai stabilus esant praskiestoms rūgštims, bazėms ir druskoms
  • Suderinamas su anijoninėmis, katijoninėmis ir kitomis nejoninėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis

Kosmetikoje decyl poligliukozidai kitaip DAPG (DG) naudojami kaip nejoninės prigimties paviršiaus aktyvūs komponentai. Jie laikomi naujos kartos žali surfaktantai, kurie laikomi nealergizuojančiais, drėkinančiais ir gaminami iš atsinaujinančių šaltinių. Decyl gliukozidai naudojami įvairiose kosmetikos formuluotėse dėl savo švelnumo ir saugumo jautriai odai. Decilo gliukozidas sukuria puikias ir stabilias putas. Decilo gliukozidas yra naudingas plaukų priežiūros priemonėse, kur jis padeda išvalyti plaukus, neišsausinant plaukų. Decilo gliukozidas gali būti naudojamas kartu su kitais gliukozidais, siekiant pagerinti putų ir odos kondicionavimo savybes. Decil gliukozidas yra labai veiksmingas, kai jis naudojamas joninėse kompozicijose, kad padidintų putų gylį ir emulsinimo savybes. Decil gliukozidas yra labai naudingas vonios putoms, dušo želė ir šampūnams, kai norite padidinti produkto putojimą, nesumažindami natūralios kompozicijos. Naudojamos koncentracijos nuo 2% iki 20%, priklausomai nuo to, ar naudojamas kaip pagrindinis ar kaip antrinis surfaktantas. Pvz.: 10% - 20% (Veido prausiklyje), 15% - 30% (dušo želė, vonios putos, šampūnas). Maksimali rekomenduojama koncentracija iki 40%.

Valymo pramonėje DG naudojamas kietų paviršių valiklių gamyboje, stipraus veikimo valikliuose, koncentratuose. Dėl savo stiprių drėkinimo savybių bei gerų emulsavimo savybių puikiai leidžia susimaišyti vandeniui ir riebalinei fazei, tokiu būdu palengvinant valymo procesus. Kadangi medžiaga yra labai putojanti, ji puikiai tinka naudoti gaminant aktyvias putas. Dėl natūralios prigimties, puikiai tinka naudoti valymo priemonėse, kurios naudojamo lauke ir gali patekti į gamtą.

Dažų ir dangų gamyboje decil glikozidas naudojamas siekiant padidinti paviršiaus drėkinimo efektą, kad būtų galima pasiekti geresnį sukibimą su paviršiumi, o tuo pačiu leistų lengviau susimaišyti riebalinės fazės ingredientams su vandeninės fazės ingredientais.

Žemės ūkyje DAPG naudojamas purškiant laukus, augalus įvairiais preparatais, tam, kad pasisavinimas per lapus būtų efektyvesnis. Alkil poliglikozidas yra analogiškas augalų ląstelių membranose esantiem poligliukozidam, todėl sudrėkina lapų paviršių, taip purškiamam preparatui tampa lengviau prilipti ir išsilaikyti ant lapo, tokiu būdu padidėja kontakto laikas, bei įsisavinimo efektyvumas. Tuo pačiu leidžia tolygiau pasiskirstyti veikliosioms medžiagoms, kurios dažnu atveju yra hidrofobinės ir yra linkusios persistoti į dvi skirtingas fazes.

Tekstilės pramonėje naudojamas stipriai užterštų audinių išvalymui nuo riebalinės ar baltyminės kilmės nešvarumų.

Popieriaus pramonėje naudojamas popieriaus formavime, kad gauti geresnį sukibimą, tankesnę struktūrą.

Mokyklų eksperimentuose DG naudojamas paviršiaus drėkinimo eksperimentuose, „magiško pieno“ meno eksperimentuose. Moksliniuose tyrimuose naudojamas tiriant ląstelių membranų pralaidumą, nes APG natūraliai randamas augalinės kilmės ląstelėse.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: PAVOJINGA

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H315 Dirgina odą

H318 Sukelia pažeidžia akis

Atsargumo frazės:

P264 Po naudojimo kruopščiai nuplauti rankas

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/ dėvėti apsauginius drabužius/ naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

P332+P317 Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją.

P362 Nusivilkti užterštus drabužius ir išskalbti prieš vėl juos apsivelkant

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password