SILICIO DIOKSIDAS, E551, food grade, 95%, kg

8,80 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Silicio dioksidas

Silicio oksidas

Formulė

10 SiO2 · 1 H2O

Struktūra

Silicio dioksidas 2DSilicio dioksidas 3D

IUPAC

Silicio dioksidas - Silica dioxide

INCI

QUARTZ

CAS

112926-00-8

Molinė masė

60.08 g/mol

Tankis

2.648 g/cm3

Tirpumas

Netirpus

Silicio dioksidas yra junginys turintis formulę SiO2 ir dažniausiai sutinkamas gamtoje, kaip kvarcas. Galima sutikti tiek kaip uolieną, tiek kaip pagrindinę sudedamąją dalį smėlyje. Silicio dioksidas turi platų pritaikomumą maisto pramonėje.

Maisto pramonėje silicio dioksidas žinomas kaip maisto priedas E551. Maisto pramonėje naudojamas amorfinis silicio dioksidas, t.y. neturintis kristalinės struktūros, bekvapis, netoksiškas ir chemiškai inertiškas. Maistinis silicio dioksidas atitinka JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) reikalavimus, taisyklėse, nurodytos 21 CFR (2) citatose ir FCC (3) maisto priedų reikalavimuose ir atitinka Europos reglamentus (E551). Maistinis silicio dioksidas yra sintetinis nusodintų amorfinių silicio dioksido dalelių mišinys, kuris pagerina miltelių birumo savybes, palengvinant jų valdymą, transportavimą ir naudojimą. Dėl didelės maistinio silicio dioksido absorbcijos galios ir sulipimo savybės tai daro idealiai tinkamą naudoti su visų rūšių maisto produktais, pasižymi išskirtinėmis sukibimo savybėmis, kurios pagerina miltelių birumo charakteristikas. Tai balti, labai purūs milteliai (1kg~2L), kurie netirpsta vandenyje, jo neįgeria, todėl labai puikiai tinka naudoti kaip priedą nuo sulipimo. E551 naudojama biriuose produktuose, prieskoniuose, liofilizuotuose produktuose, sumaišant, apveliant pagrindinius produktus, kad jie nesuliptų. Galima sutikti cukraus pudroje, skirtoje turkiškiems desertams (Lokumui) apvelti. Maisto pramonėje E551 neleidžia sulipti medžiagoms jas džiovinant purškimo būdu, taip gaunami smulkūs milteliai, gerina malimo procesus, bei palengvina miltelių transportavimą perdirbimo metu (prailgina galiojimo laiką, pvz. su prieskoniais, valgomąja druska), leidžia tiksliai dozuoti, pvz. Cukraus gaminius, gerina pasiskirstymą gaminant produktus iš miltelių, pvz. pieno milteliai ir grietinėlė, sriubos, miltelių pavidalo gėrimai, tarkuotas sūris ir pan. Dėl didelės absorbcinės gebos, palengvina gamybos procesus, skysčius paversdamas kietomis medžiagomis, pagerina didelės vertės arba labai klampių produktų dozavimą, išsaugo skystas savybes, pvz .: spalvą, skonį, eterinius aliejus.

Byrėjimas

Prieš sulipimas

(Anti caking)

Pagalbinė medžiaga

Nešėjas

Prieskoniai

***

*

Pieno produktai

*

***

Džiovinti produktai

*

**

**

Šaldyti produktai

*

***

Druskos

***

Eteriniai aliejai

***

Kvapai, skoniai

***

*-patenkinamai **-puikiai, ***-premium

Maistinis silicio dioksidas naudojamas ir grynas, kaip maisto papildas, enterosorbentas, dėl didelės absorbcinės galios, siekiant pagerinti žarnyno peristaltiką, bei absorbuoti žarnyne susikaupusias medžiagas. Rekomenduojamas vartojamas tik vandeninio tirpalo pavidalu. Suspensiją paruošti prieš vartojimą. Rekomenduojama gerti prieš valgį arba praėjus pusvalandžiui po valgio (medikamentų vartojimo). Suaugusiems ~3g miltelių - 250 ml vandens. Vartoti 2-3 kartus per dieną, vaikams nuo 3 iki 7 metų: 1 arbatinis šaukštelis ~1g - 100 ml vandens, vaikams nuo 7 iki 14 metų ir vyresniems: 2 arbatiniai šaukšteliai ~2g - 200 ml vandens.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

**- Produktas atitinka maisto priedui E551 keliamus reikalvimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password