PIGMENTAS PEARL SAPHIRE, cosmetic grade 100g

5,95 €
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Pigmentas

Dažas, spalva, spalvos koncentratas, C SAPHIRE, žėručio ir titano dioksido pigmentas, mica, žėrutis, Intensyvus melynas blizgesys

Formulė

Žėrutis/Mica (CI 77019)

Titano dioksidas/Titanium Dioxide (CI 7781)

Karminas/Carmine (CI 75470)

Struktūra

10 – 60 mikronų dalelės

IUPAC

-

CAS

-

Molinė masė

-

Tankis

-

Tirpumas

Vandenyje netirpus, pasiskirstymas priklauso nuo mišinio sudedamųjų dalių

Perlamutriniai pigmentai sukuria begalę vizualinių efektų, kurie patraukia jūsų akis ir suteikia neprilygstamos elegancijos paviršių padengimo ir dažų gaminiams. Platų asortimentą sudaro daugiau nei 100 natūralių žėručio pagrindu pagamintų perlamutrinių pigmentų, kurie suteikia prabangos dangoms ir dažams. Būdingas perlamutrinis blizgesys buvo sukurtas taip, kad atitiktų unikalų natūralių perlų blizgesį. Pagrindinė struktūra yra žėručio plokštelė, padengta metalo oksidu. Perlamutriniai atspalviai, atsirandantys dėl atsispindėjusios, lūžusios ir praleidžiamos šviesos modelių, sukurtų keliose sluoksnių sąsajose, užtikrina neprilygstamą ryškumą ir spalvų žaismą. Žėrutis, naudojamas kaip pagrindinė žaliava šiai produktų linijai, yra kasamas atsakingai. Siekiant ir toliau kurti etiškesnę, atsekamesnę ir aplinką tausojančią žėručio grandinę, gamintojas yra atsakingos žėručio iniciatyvos (RMI) narys. Pigmentas atitinka visus prižiūrinčių institucijų reikalavimus, atsparus UV, aukštai temperatūrai, bei tirpikliams.

Kosmetikoje pigmentas naudojamas įvairių kosmetikos gaminių dažymui, skirtas nagų lakų, šešėlių, pudros, skaidraus ir matinio glicerininio muilo bei kitos kosmetikos spalvai išgauti. Nedirgina odos. Spalvos gali būti maišomos tarpusavyje, pvz. maišant geltoną su mėlyna gaunami įvairūs žali atspalviai, mėlyną su fluorosceinu, įvairūs žalios elektrinės spalvos atspalviai. Rekomenduojami kiekiai kosmetikos gaminiuose:

Galutinis produktas

Naudojimo lygis (rekomendacija)

Galutinis produktas

Naudojimo lygis (rekomendacija)

Plaukų formavimo gelis

0,01–0,1 %

Veido/kūno pudra

1–5 %

Plaukų dažymo gelis

3–5 %

Lūpų dažai

12–20 %

Dušo želė

0,01–0,1 %

Lūpų balzamas

3–5 %

Akių šešėlių gelis

15–20 %

Lūpų blizgis

3–5 %

Odos gelis

0,05–0,1 %

Lūpų lakas

10–15 %

Muilai

0,3–4,0 %

Kūno losjonas

1-3 %

Presuoti milteliai

30–70 %

Šampūnas

0,1–1 %

Biri pudra

iki 100 proc.

Nagų lakas

1–5 %

Skaistalai

1–5 %

Perlamutriniai pigmentai puikiai tinka vandens ir tirpiklių pagrindu pagamintoms formulėms. Pigmentai gerai išsisklaido, jų nereikia pertrinti. Juos galima dėti į miltelius, sistemą sumaišant prieš įdedant rišiklį. Perlamutriniai pigmentai su kosmetiniais dažikliais gali būti jautrūs UV šviesai. Šie pigmentai yra atsparūs aukštai temperatūrai. Atidaryti maišeliai turi būti laikomi sausoje vietoje, kad būtų išvengta drėgmės įtakos.

Reguliuojančių institucijų patvirtinimai dėl naudojimo kosmetikos gaminiuose.

Dažyme naudojamas pigmentas dažams visų tipų pagrindu. Naudojant pigmentą svarbu atsižvelgti į tai, kad jis yra miltelinio pagrindo, todėl kai kuriose sistemose, kur yra mažiau rišamųjų medžiagų, bei prastesnis maišymas, gali būti sušokusių gabaliukų. Taip pat naudojamas spausdinimo dažų paruošime. Naudojimas: kruopščiai (gerai) išmaišyti su dažais. Spalvos intensyvumas priklauso nuo dažų ir pigmento santykio. Dėmesio: Gaunami atspalviai gali skirtis nuo naudojamų dažų rūšies ir kokybės. Ekrane matomos spalvos gali skirtis nuo sumaišytų dažų spalvų. Rekomenduojama visada išbandyti spalvos tinkamumą ant nedidelio ploto.

Mokyklose pigmentai naudojami įvairiuose eksperimentuose, pvz. biologijoje siekiant nudažyti gėlių žiedus mėlyna, geltona ar raudona spalva. Chemijoje pigmentai naudojami PAM veikimo demonstracijose, spektrometrijos palyginamojoje analizėje, įvairiuose vaizdiniuose eksperimentuose. Fizikos pamokose pigmentai naudojami geriau atvaizduoti skysčių maišymo ir maišymosi procesus, pvz. BRAUNO judėjimas skysčiuose.

Statybų pramonėje pigmentai naudojami betono, gipso, cemento gaminių dažyme, plastikinių detalių tonavime, įvairių dangų pigmentavime skirtų, tiek techniniam, tiek ir estetiniam dengimui.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password