STIKLO RUTULIUKAI (Glass microbeads), kg

1,82 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Stiklo sferos

Stiklo mikrosferos, glass microbeads, mikro karoliukai, glass microbeads

Formulė

SiO2 — 70-74 %

Al2O3 — 0,5-2 %

CaO — 7-11 %

MgO — 3-5 %

Na2O+K2O — 13-15 %

Fe2O3 — ne daugiau 0,1 %

TiO2 — ne daugiau 0,1 %

Struktūra

-

IUPAC

Mišinys

CAS

Mišinys

INCI

GLASS

Molinė masė

Mišinys

Tankis

2,40-2,60 g/cm3 (20 °C)

Tirpumas

Vandenyje netirpus

Mikrokaroliukai naudojami „atspindinčių dažų“ efektui išgauti. Mikrokaroliukai veikia kaip miniatiūriniai lęšiai, atspindintys judančių transporto priemonių priekinius žibintus ir sukuriantys švytinčio kelio ženklinimo efektą. Pagrindinės charakteristikos:

  • Frakcija: 125-850 μm
  • Sąnaudos: 300-400 g/m2
  • Granuliavimas: 125-630 mikronų
  • Pagrindinės charakteristikos Atitiktis PN/EN 1423
  • Lūžio rodiklis ≥1,5 Atsparumas vandeniui, druskos rūgščiai, kalcio chloridui, natrio sulfidui yra
  • Moso kietumas 5,5-6,5
  • Rockwell kietumas 42-44 HRC

Kelių ženklinime - Stiklinės atspindinčios mikrosferos kaip kelių ženklinimo medžiagų dalis padidina kelių ir greitkelių ženklinimo matomumą bet kokiomis oro sąlygomis ir užtikrina papildomą eismo dalyvių saugumą. Stikliniai rutuliai yra neatsiejama šiuolaikinio kelio ženklinimo dalis. Paskirtis Pagrindinis stiklo mikrosferų tikslas – suteikti kelio ženklinimui atspindinčias savybes. Mikrosferos be apribojimų naudojamos visų tipų atspindintiems kelio ženklinimams, tiek plonasluoksniams kelio ženklinimams su dažais, tiek daugiasluoksniam ženklinimui naudojant termoplastines arba dvikomponentes mases su kietikliais. Stikliniai rutuliai dažniausiai dedami milteliniu būdu ant ką tik ant kelio užteptų dažų arba kelių ženklinimo gaminių gamybos procese. Norint teisingai parinkti mikrosferų frakciją, būtina naudotis kelių ženklinimo medžiagų gamintojų techninėmis instrukcijomis. Medžiaga yra bespalvių skaidrių rutuliukų, kurių dydis 100-600 mikronų, formos. Produktas pasižymi dideliu stiprumu ir absoliučia chemine inercija. Jis netampa matinis veikiamas natrio ir kalcio chlorido, yra atsparus karščiui, tankus, neveikiantis automobilių išmetamųjų dujų. Mikrosferos pasižymi dideliu sukibimu su įvairių tipų gaminiais, naudojamais kelių ženklinimui.

Statybose mikrokaroliukai naudojami siekiant išgauti paviršius atspindinčius šviesą. Tai gali būti sandėlio sienų ženklinimas, pastatų sienų apdirbimas ar net meninė instaliacija. Tinka naudoti su visų tipų dažais. Naudojama užberiant ant šviežiai dažytų paviršių. Kadangi tai yra papildoma medžiaga ant paviršiaus, tai atspalvis tampa šviesesnis nei originali dažų spalva.

reflective-glass-microbeads 21.jpg

Dekupažo priemonėse atspindintys stiklo mikrokaroliukai (pabarstukai) pasižymi itin dideliu atspindžiu, dėl kurio naudojami meno kūrinių kūrime, puošiant niekučius ir eglutės dekoracijas, 3D efektu. Mikro rutuliukai, priklausomai nuo mišinio ir panaudojimo, galima išgauti sniego, dirbtinio sniego efektą. Siūlomos mikrosferos gali būti maišomos su dažais, klijais, pastomis ir 3D geliu.

Metalo apdirbime stiklo sferos plačiai naudojamos nerūdijančio plieno, spalvotųjų metalų (ypatingai aliuminiui) bei įvairių kitų paviršių (stiklo, akmens, plastiko ir kt.) apdorojimui, suvirinimo zonos spalvos išvalymui po suvirinimo iš nerūdijančio ir rūgščiai atsparaus plieno, viršutinių dažų sluoksnių pašalinimui (senų dažų dangų pašalinimui); aliuminio ir nerūdijančio plieno paviršiaus atnaujinimui. Gaunamas vienodas satinuotas, matinis paviršius. Pasižymi dideliu patvarumu daugkartiniam naudojimui.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password