TETRAKALIO PIROFOSFATAS (TKPP) 99,9% (E450 (V) food grade), kg

6,05 €
CHEM061
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Tetra kalio pirofosfatas

TKPP

Formulė

K4P2O7

Struktūra

Tetrakalio pirofosfatas 2DTetrakalio pirofosfatas 3D

IUPAC

tetrapotassium; phosphonato phosphate

INCI

TETRAPOTASSIUM PYROPHOSPHATE

CAS

7320-34-5

Molinė masė

330,34 g/mol

Tankis

2,61 g/cm3

Tirpumas

1870 g/l

Tetrakalio pirofosfatas (TKPP) yra balti kristaliniai milteliai, kurie yra hidroskopiški, tirpūs vandenyje, netirpūs etanolyje. Tetrakalio pirofosfatas yra tirpesnis vandenyje, nei natrio junginiai.

Žemės ūkyje tetrakalio pirofosfatas (TKPP) naudojamas herbicidiniuose produktuose, kaip pagalbinė užnešimo ant augalų priemonė. TKPP veikia tiek kaip augalų mitybos skatintojas (fosforo šaltinis), tiek kaip paviršiaus aktyvi medžiaga, leidžianti geriau ir greičiau įsiskverbti į augalą. Šis sinerginis efektas su herbicidinėmis priemonėmis padidina jų įsiskverbimą, bei skatina tiek aktyvias augalų augimo vietas, tiek ir neaktyvias, taip padidina naudojamų herbicidų efektyvumą.

Maisto pramonėje tetrakalio pirofosfatas (TKPP) žinomas kaip E450(V)* dažniausiai naudojamas kaip emulsiklis ypatingai dešrų ar dešrelių gamyboje, kokybės pagerintojas, metalų jonų surišėjęs. Jis padeda išlaikyti šviežumo pojūtį, drėgmę, padidina greitai šaldytų jūros gėrybių kokybę. TKPP gali būti naudojamas konservuojant jūros gėrybes siekiant išvengti sukritimo, apsaugant vaisių produktus nuo spalvų išblukimo, ledų gamyboje pagerinanat išsiplakimo (burbuliukų susiformavimo) laipsnį, makaronuose ar pyraguose pagerinant skonį, ar siekiant sustabdyti sūrio senėjimą. Tetrakalio pirofosfatas naudojamas kaip tešlos kondicionierius sojos produktuose pvz. „mėsos pakaitaluose“, vištienos gabalikuose ar surimi produktuose, tokiuose kaip krabų lazdelės ar krabų mėsa. TKPP yra naudojamas kaip tirštinantis priedas greituosiuose pudinguose. Gėrimuose TKPP naudojamas kaip drėkiklis, skonio „suminkštintojas“, ypač pieno produktuose, tuo pačiu neleisdamas riebalams nusistoti, bei prailgindamas produktų galiojimo laiką.

Kosmetikos gamyboje TKPP naudojamas kaip buferis, chelatas, bei burnos priežiūros medžiaga. Jis suriša kalcio ir magnio jonus seilėse, taip neleisdamas suformuoti netirpių nuosėdų ant dantų, bei leidžia išvengti dantų apnašų. Dažniausiai sutinkamas dantų pastų ir burnos skalavimo skysčių sudėtyje. Pagrindinės INCI funkcijos:

  • pH reguliatorius: Stabilizuoja kosmetikos pH
  • Chelatų sudarymas: Reaguoja ir sudaro kompleksus su metalo jonais, kurie gali turėti įtakos kosmetikos gaminių stabilumui ir (arba) išvaizdai.
  • Burnos priežiūros/higienos priemonė: Suteikia kosmetinį burnos ertmės poveikį (valymas, dezodoravimas ir apsauga)

Plovimo-valymo pramonėje naudojamas kaip muilo ir skalbiklių pagrindas. TKPP minkština vandenį, bei emulsuoja riebalus, taip neleisdamas likti ir įsigerti į audinius skalbimo metu. Tuo pačiu metu suriša kalcio ir magnio jonus jiems neleisdamas sudaryt nuosėdų ant audinio paviršiaus. Muiluose TKPP neleidžia suformuoti netirpių muilo nuosėdų, kurios nusėstų ant vonios kambario paviršių. Taip pat naudojamas boileriu nukalkinimo priemonėse. Dėl sukeliamos eutrofikacijos retai naudojamas kaip skalbimo priemonių sudedamoji dalis.

Elektronikoje kaip elektronikos plokščių formavimo agentas. TKPP naudojamas becianidiniame takelių formavime.

Dažuose TKPP naudojamas kaip anijoninis dispersintojas vandeniniuose (letekso) dažuose. Jis suriša nedidelį geležies kiekį, taip pagerindamas dažymo kokybę. Taip pat naudojamas kaip stabilizatorius odų balikliuose.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

**- Produktas atitinka maisto priedui E450 (V) keliamus reikalvimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P305 + P351 + P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P337 + P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

CHEM061

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password