DISTILIUOTAS VANDUO , L

2,07 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Distiliuotas vanduo

Hydrogen hydroxide, hydrogen oxide, dihydrogen monoxide, hydrogen monoxide, dihydrogen oxide, hydric acid, hydrohydroxic acid, hydroxic acid, hydrol, μ-oxido dihydrogen, κ1-hydroxyl hydrogen(0), Acqua, Agua, Eau, Wasser

Formulė

H2O

Struktūra

Vanduo 2DVanduo 3D

IUPAC

Vanduo (Water)

INCI

AQUA

CAS

7732-18-5

Molinė masė

18 g/mol

Tankis

Skystas:

0 °C – 0,9998396 g/mL
25 °C – 0,9970474 g/mL
95 °C – 0,961893 g/mL

Kietas:

0 °C – 0,9167 g/ml

Tirpumas

Mažai tirpus halogenintuose alkanuose, alifatiniuose ir aromatiniuose angliavandeniliuose, eteriuose. Geriau tirpsta alkoholiuose, ketonuose, aminuose. Maišosi su metanoliu, etanoliu, propanoliu, izopropanoliu, acetonu, gliceroliu. Dalinai maišosi su dietil eteriu, metil etil ketonais, dichlormetanu, etilacetatu, bromu.

Tai vanduo be priemaišų, kuris pagaminamas įkaitinant jį iki virimo temperatūros (skystas vanduo virsta garais), tada garai kondensuojami atgal į skystį kitame inde.

Kaip ir vandentiekio vanduo, taip ir distiliuotas vanduo gali būti geriamas, tiesiog tai bus grynas vanduo be jokių mineralų.

Automobiliams distiliuotas vanduo gali būti naudojamas variklio aušinimui ar valymui, kadangi po kontakto su karštu varikliu nepalieka jokių mineralų, kurie vėliau gali sukelti metalo koroziją. Distiliuotu vandeniu taip pat galima vykdyti švino rūgštinių akumuliatorių, randamų automobiliuose ar sunkvežimiuose, priežiūrą. Kraunant baterijas (akumuliatorius), dėl susidariusios šilumos vanduo iš jų išgarinamas, todėl jį reikia papildyti. Tam naudojamas distiliuotas vanduo, kadangi vandentiekio vanduo turi papildomų mineralinių priemaišų, kurios gali sukelti elektrodų koroziją baterijoje.

Laboratorijose distiliuotas vanduo naudojamas kai reikia skiesti medžiagas, į jas neįnešant papildomų priemaišų, kurios gali pakenti bandymų rezultatui. Taip pat naudojamas laboratorinių indų plovimui.

Medicinoje dažnai pasirenkamas medicininės įrangos valymui, kadangi jis neturi mineralinių priemaišų ir nepalieka žymių po plovimo bei labai gerai pašalina detergento, kuris buvo naudojamas įrangai valyti, likučius.

Konservuojant vaisius ir daržoves distiliuotas vanduo naudojamas, kad išlaikyti vaisių ar daržovių natūralią spalvą ir skonį. Taip pat naudojant distiliuotą vandenį konservai nesusidrumsčia. Lygiai taip pat norint išlaikyti natūralią daržovių spalvą jas verdant, galima naudoti distiliuotą vandenį.

Oro kondicionavime distiliuotas vanduo naudojamas drėkintuvuose. Naudojant distiliuotą vandenį drėkintuvuose nesusidaro mineralinės nuosėdos. Drėkintuvai kurie naudoja distiliuotą vandenį yra – kambario oro drėkintuvai, pianino drėkintuvai bei nuolatiniai teigiamo oro srauto slėgio (angl. Constant Positive Airway Pressure (CPAP)) drėkintuvai.

Gariniuose lygintuvuose naudojamas dėl savybės išgarinus nepalikti mineralinių priemaišų pėdsako.

Sinusų valymui naudojant „neti indą“ (angl. Neti Pot).

Valyme distiliuotas vanduo gali būti naudojamas efektyviam langų, televizorių, kompiuterių monitorių valymui, nes nudžiūvęs nepaliks jokių žymių. Valant langus distiliuotas vanduo labai efektyviai tirpina savyje nešvarumus, todėl gaunamas ir ploviklio efektas.

Maisto pramonėje naudojamas alaus gamyklose, kadangi neturi įtakos galutiniam alaus skoniui. Naudojamas ledo kubelių gamybai. Ledo kubeliai pagaminti iš distiliuoto vandens yra krištolo skaidrumo ir naudojami su gėrimais visiškai nedaro įtakos jų skoniui.

Kosmetikoje naudojamas gaminant losjonus, šampūnus, kondicionierius, skutimosi kremus ar putas, muilus nes būdamas be papildomų mineralų leidžia pasiekti maksimalų paviršius aktyvių medžiagų (PAM) efektyvumą, todėl priemonių sunaudojama mažiau ir jos yra efektyvesnės

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password