POLIETILENGLIKOLIS 200 (PEG200) 99%, L

4,54 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Polietilenglikolis 200

PEG 200, polyethylene glycol 200, polyethylene oxide (PEO) 200, polyoxyethylene (POE) 200, Poly(oxy-1,2-ethanediyl), .alpha.-hydro-.omega.-hydroxy-, (200 mol EO average molar ratio), polyethylene glycol monostearate

Formulė

HO(C₂H₄O)4H

Struktūra

Polietilenglikolis 200 2DPolietilenglikolis 200 3D

IUPAC

Poly(oxy-1,2-ethanediyl), PEG4

INCI

PEG-200

CAS

25322-68-3

Molinė masė

190-210 g/mol

Tankis

1,1234 g/cm3

Tirpumas

Vandenyje bet kokiu santykiu

Polietilenglikolis 200 yra skaidrus truputį klampus skystis, etilenglikolio polimeras su vidutiniu 200g/mol molekuliniu svoriu. Tai platų pritaikomumą turinti junginys. Pasižymi drėkinančiomis, tirpinimo, dispersinimo, stabilizavimo savybėmis.

Metalo apdirbime polietilenglikolis 200 naudojamas kaip tirpiklis suvirinimo fliusuose. Polietilenglikolis 200 gali būti naudojamas tiek pačių fliusų gamyboje kaip bazė kurioje ištirpinami/sulipinami komponentai tiek ir suvirinimo fliusų nuvalymui po virinimo.

Kosmetikoje Polietilenglikolis 200 naudojamas kaip netoksiškas drėkiklis (dažnu atveju kartu su glicerinu, kad gauti sinerginį efektą), tirpiklis įvairiuose kremuose, losjonuose, nes veikia kaip nejoninės kilmės paviršiaus aktyvi medžiaga. Taip pat gali būti naudojamas kaip bazė losjonams, skaidriems kremams, ar masažiniams produktams pvz. Vonios geliai ar vonios bombos, nes pasižyti tepamosiomis/slydimą gerinančiomis savybėmis. Gaminant muilus ar ploviklius naudojamas kaip klampos modifikatorius/tirštiklis, kuris padeda sutirštinti produktus nenaudojant paviršiaus neaktyvių medžiagų. Pastų gamyboje PEG200 naudojamas kaip stabilizatorius, kuris padeda išlaikyti vandenį paskirstytą tolygiai bei ksantano dervą paskirstytą po visa dantų pastos tūrį. Pagrindinės INCI funkcijos:

  • Drėgmę išlaikanti medžiaga: išlaiko vandens kiekį kosmetikos gaminyje tiek pakuotėje, tiek ant odos
  • Tirpiklis: ištirpina kitas medžiagas

Plastiko gamyboje PEG200 naudojamas kaip tepalas liejimo formose, kad lengviau būtų išimti liejinius, bei kaip išorinių paviršių sutepimo priemonė.

Tepimo pramonėje naudojamas kaip priedas sintetiniuose tepaluose, pjovimo alyvose, bei hidrauliniuose skysčiuose, kaip tepimą gerinantis/ sustiprinantis/ suteikiantis priedas.

Gumos gamyboje kaip liejimo formų tepalas palengvinantis gaminių išėmimą iš liejimo formų tiek sintetinio, tiek ir natūralaus kaučiuko gamyboje

Tekstilės pramonėje polietilenglikolis 200 kaip audinių minkštiklis, dažų nešiklis, purvo skaidytojas (dispersintojas) bei kaip antistatinį efektą suteikianti medžiaga. Taip pat gali būti naudojamas kilimų valymo/atnaujinimo priemonėse.

Sodininkystėje/gėlininkystėje naudojamas kaip drėkiklis/aktyvių komponentų nešiklis. Naudojamas kartu su vandeniu neleidžia augalams greitai išsausėti, todėl skintos gėlės išsilaiko ilgiau, o augantys augalai lengviau ištveria sausringus laikotarpius.

Medienos apdirbime PEG200 naudojamas kaip konservantas ar stabilizatorius. Jeigu yra apdirbamas senas medis, polietilenglikolis 200 padeda išsaugoti originalią spalvą, bei formą, ypač apdirbant medieną buvusią po vandeniu ar drėgnoje aplinkoje. Jeigu yra apdirbama žalia (šviežia) mediena, polimeras neleidžia jai išdžiūti per greitai, tokiu būdu išsaugoma pradinė ruošinio forma, bei išvengiama medienos sueižėjimo ar sutrūkinėjimo.

Maisto pramonėje PEG200 gali būti naudojmas kaip maisto priedas E1521. Dažniausiai sutinkamas kaip priedas kramtomose gumose, saldumynuose, konditerijoje. Sutinkamas nedideliais kiekiais, nes naudojamas ne kaip pagrindinis komponentas, o kaip pigmentų nešiklis, drėkiklių sudedamoji dalis.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma 

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password