NATRIO GLIUKONATAS (tech grade), kg

3,88 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Natrio gliukonatas

Sodium D-gluconate

Formulė

NaC6H11O7

Struktūra

IUPAC

Natrio (2R, 3S, 4R, 5R)-2,3,4,5,6-pentahidroksiheksaonatas (Sodium (2R,3S,4R,5R)-2,3,4,5,6-pentahydroxyhexanoate)

CAS

527-07-1

INCI

SODIUM GLUCONATE

Molinė masė

218,137 g/mol

Tankis

1,8 g/cm3

Tirpumas

Vandenyje 58 g/100 ml

Junginys, kurio formulė NaC6H11O7. Tai gliukono rūgšties natrio druska. Jos E numeris yra E576. Natrio gliukonatas gaminamas fermentuojant gliukozę, bei gautą gliukono rūgštį neturalizuojant natrio hidroksidu. Tai netoksiška, nekoroziška, labai tirpi vandenyje ir greitai biodegraduojanti medžiaga (98% per 2 dienas).

Maisto pramonėje natrio gliukonatas veikia kaip stabilizatorius, sekvestrantas ir tirštiklis, kai naudojamas kaip maisto priedas (E576). Jis yra patvirtintas CODEX (Codex Alimentarius komisija), skirta naudoti pieno produktuose, perdirbtuose vaisiuose, daržovėse, žolėse ir prieskoniuose, grūduose, perdirbtoje mėsoje, konservuotose žuvyse ir kt. Dažniausiai natrio gliukonatas naudojamas apdirbant karčius produktus pvz. alyvuogės, nes padeda sumažinti kartumo pojūtį.

Kosmetikoje natrio gliukonatas naudojamas produktų stabilizatorius neleidžiantis pakeisti spalvos bei skilti riebalams (skylant jiems išsiskiria nemalonus kvapas dėl išlaisvintų sočiųjų rūgščių). Dažniausiai naudojamas kosmetinių aliejų ir sviesto tipo produktuose. Taip pat veikia kaip drėkiklis ir pH reguliatorius. Natrio gliukonatas naudojamas kaip natūrali alternatyva sintetiniams chelatams (metalų jonų surišėjams), tokiem kaip EDTA, NTA ir kt. Dažniausiai naudojama 0,1-1,0% koncentracijos. Tirpinama vandenyje. Tik išoriniam naudojimui. Galima naudoti visų tipų produktuose: kremai, losjonai, šampūnai, kondicionieriai, makiažo ar įdegio priemonės. Natrio gliukonatas naudojamas kaip chelatinis agentas, sudarantis kompleksus su metaliniais jonais, kurie gali turėti įtakos kosmetikos gaminių stabilumui ir išvaizdai. Gliukonatai pridedami prie valiklių ir šampūnų, kad padidintų putų susidarymą, išskaidant kietus vandens jonus. Gliukonatai taip pat naudojami burnos ir dantų priežiūros priemonėje, pvz., dantų pasta, kur jis naudojamas kalcio sekvenavimui ir padeda išvengti gingivito.

Metalo apdirbime natrio gliukonatas naudojamas kaip ypač efektyvus geležies nuosėdų (tiek geležies oksidų, tiek geležies sulfidų ir kt. druskų) valiklis. Pats junginys nėra agresyvus, todėl nesukelia metalų korozijos, bet dėl labai efektyvaus chelatinio poveikio greitai suriša metalo jonus, taip švelniai nuvalomas metalo paviršius. Jis yra stabilus tiek aukštose temperatūrose, tiek ir šarminiuose ir labai koncentruotose šarminiuose tirpaluose, sudaro stabilius chelatus, todėl efektyvumas tampa didesnis nei EDTA, NTA kitų panašių chelatų.

Statybose natrio gliukontas naudojamas kaip vandens reduktorius (vandens kiekio mažintojas) ir inhibitorius statybos pramonėje. Jis yra efektyvus inhibitorius ir geras plastifikatoriaus bei vandens reduktorius betonui, cementui, skiediniui ir gipsui. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip betono stingimą mažinantis priedas.

Šildymo sistemose naudojamas kaip vandens kokybės stabilizatorius, nes jis puikiai slopina nuosėdų susidarymą, vandens minkštiklis ir antikorozinis priedas, neleidžiantis metalam irti šildymo sistemoje.

Medicinoje jis gali išlaikyti rūgšties ir šarmų pusiausvyrą žmogaus organizme ir atkurti normalų nervų veikimą. Jis gali būti naudojamas natrio stygiaus organizme prevencijai ir gydymui.

Gyvulinkystėje natrio gliukonatas gali būti naudojamas geležies, kalcio, magnio, aliuminio ir kt. metalų įsisavinimo gerinimui iš pašaro. Taip pat išlaikyti rūgšties ir šarmų pusiausvyrą gyvūno organizme ir atkurti normalų nervų veikimą. Jis gali būti naudojamas natrio stygiaus organizme prevencijai ir gydymui.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma 

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password