NATRIO FORMIATAS 98%, kg

2,95 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Natrio formiatas

Natrio metanoatas

Formulė

HCOONa

Struktūra

Natrio formiatas 2DNatrio formiatas 3D

IUPAC

Natrio metanoatas -sodium methanoate

INCI

SODIUM FORMATE

CAS

141-53-7

Molinė masė

68.007 g/mol

Tankis

1.92g/cm3

Tirpumas

Vandenyje:

43.82 g/100 mL (0 °C)

97.2 g/100 mL (20 °C)

160 g/100 mL (100 °C)

Natrio formiatas dar kitaip žinomas kaip natrio metanoatas yra organinė druska, turinti platų pritaikomumą.

Oro uostuose natrio formiatas naudojamas kaip nekoroduojantis ledo tirpdymo agentas pakilimo takams. Dažniausiai jis sutinkamas paruoštuose produktuose kartu su korozijos inhibitoriais ir kitais priedais, kaip stipri ir greita priemonė nuo apledėjimo. Natrio formiatas labai greitai suardo ledo struktūrą, bei ištirpina jį, taip pat neleidžia ledui prilipti prie asfalto ar betono. Dėl žemos užšąlimo temperatūros jis yra pranašenis už karbamidą, kuris yra gana dažnai naudojamas, bet karbamidas sukelia didelę eutrofikaciją (augmenijo suvešėjimą, vandens telkinių žaliavimo efektą). Paviršiai apdoroti su natrio formiatu nepasidengia ledu net ir žemesnėse kaip −15 °C temperatūrose. Natrio formiato tirpdymo efektas gali būti padidintas pridedant kalio formiato ar kalio acetato.

Kosmetikoje natrio formiatas naudojamas kaip dantų pastos užpildas/pagrindas. Taip pat jis naudojamas kaip pH buferis. Natrio formiatas stabilizuoja fermentus ir jų veikimą gaminamuose produktuose, kad jie būtų veiklūs ilgesnį laiką. Taip pat jis naudojamas kaip natūralus konservantas, kuris apsaugo kosmetikos produktus nuo rūgimo.

Statybose natrio formiatas naudojamas ruošiant betoną kai darbai vykdomi žiemos metu prie žemų temperatūrų. Pridedant 2% nuo cemento masės pagal sausas medžiagas gaunam betono užšąlimo temperatūrą iki −5 °C. Pridedant 3% nuo cemento masės pagal sausas medžiagas gaunam betono užšąlimo temperatūrą iki −10 °C. Pridedant 4% nuo cemento masės pagal sausas medžiagas gaunam betono užšąlimo temperatūrą iki −15 °C. Prieš ruošiant betoną, natrio formiatas ištirpinamas šiltame vandenyje ir dozuojamas. Šiuo atveju reikalingo vandens kiekį reikia sumažinti 7-13 %.

Metalų apdirbime natrio formiatas naudojamas tauriųjų metalų išgavime iš tirpalų. Natrio formiatas iš tauriųjų metalų tirpalų išstumia platiną, bet neišstumia aukso. Taip galima lengvai išgryninti platiną.

Naftos ir dujų pramonėje naudojami sotūs natrio formiato tirpalai kaip gręžimo ir stabilizavimo priedai dėl savo santykinai didelio tankio. Maišant sočius šarminių metalų formiatų tirpalus galima gauti tirpalus, kurių tankis svyruoja nuo 1,0 iki 2,3 g/cm3. Sotūs formiatų tirpalai yra biocidiškai stabilūs ilgą laiką. Juos atskiedus vandeniu jie tampa labai bioskaidūs. Šarminių metalų formiatai gali būti regeneruojami ir dar kartą naudojami gręžinio aikštelėje.

Maisto pramonėje natrio formiatas naudojamas kaip konservantas (E237). Formiato jonas inhibituoja bakterijų augimą.

Odų apdirbime natrio formiatas naudojamas odų tamsinimui/dažymui, kad būtų išgaunamas tamsios odos efektas.

Laboratorijose natrio metanoatas naudojamas kartu su mineralinėmis rūgštimis, kaip buferis, kuris padidina rūgščių pH. Taip pat jis naudojamas skruzdžių rūgšties gavimui, vykdant pusiausvirą reakciją su sieros rūgštimi.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password