CHROMO SULFATAS (BAZINIS), kg

3,02 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Chromo hidroksi sulfatas

Chromalis, bazinis chromo sulfatas, chromedolis

Formulė

CrOHSO4 arba CrHO5S

Struktūra

Chromo hidroksi sulfatas 2DChromo hidroksi sulfatas 3D

IUPAC

Chromo hidroksi sulfatas - Chromium hydroxide sulfate

CAS

12336-95-7

Molinė masė

248,18 g/mol

Tankis

1.73g/cm3

Tirpumas

Vandenyje: 68 g/100ml prie 20 °C

Bazinis chromo sulfatas dar žinomas kaip chromo hidroksi sulfatas. Dažniausiai sutinkamas kaip žalios spalvos netoksiškas pigmentas. Jis turi platų pritaikomumą, pvz. dažų pramonėje, odos apdirbime, metalo apdirbime ir kr.

Odos pramonėje bazinis chromo sulfatas naudojamas odų dažymui žalia/žalsva/chaki spalva. Pasižymi greitu prasiskverbimu į giliausius odos sluoksnius, gera spalvos fiksacija, odai suteikia švelnumo ir minkštumo. Naudojant chromo sulfatu dažytą odą, ji nepraranda spalvos net esant intensyviam naudojimui, bei nusitrynus paviršiniam dažų sluoksniui.

Dažymo pramonėje bazinis chromo sulfatas naudojamas kaip žalios spalvos pigmentas tiek dažuose, tiek paviršių dangose. Taip pat naudojamas gumos gaminių dažymui, plastiko gaminių spalvinimui.

Paviršių padengime bazinis chromo sulfatas naudojamas elektrolitų gamyboje, kurie naudojami nanokristalinių dangų formavimui ant paviršių (pvz. elektrolitas sudarytas iš skruzdžių rūgšties, karbamido ir bazinio chromo sulfato). Gaunamas netoksiškos chromo formos elektrolitas iš kurio gaminamos chromo nano dangos.

Statybose chromo hidroksi sulfatas naudojamas gaminant spalvinius betono gaminius. Rekomenduojama išeiga 4 - 6 kg/100 kg. cemento. Spalvos intensyvumas priklauso nuo užpildų ir cemento spalvos. Rekomenduojama šiuos gaminius naudoti patalpose, jeigu nėra papildomai apdirbti, kad taptų atsparūs lauko sąlygoms.

Šildymo sistemose bazinis chromo sulfatas naudojamas kaip viena iš sudedamųjų dalių korozijos inhibitorių gamyboje, bei kaip priemonė nuo kalkinių nuosėdų susidarymo. Tai pasiekiama dėl šio junginio bazingumo, chelatinių savybių, bei netoksiškumo.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H332 Kenksminga įkvėpus

Atsargumo frazės:

P261 Stengtis neįkvėpti dulkių/dūmų/dujų/rūko/garų/aerozolio.

P271 Naudoti tik lauke arba gerai vėdinamoje patalpoje.

P304+P340 ĮKVĖPUS: Išnešti nukentėjusįjį į gryną orą; jam būtina ramybė ir padėtis, leidžianti laisvai kvėpuoti.

P312 Nedelsiant skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password