DINATRIO LAURIL SULFOSUCINATAS (DLS) 30%, L

11,99 €
Dydis / talpa
Kiekis

  Available: 

Parametras

Savybė

Dinatrio lauril sulfosucinatas

Laurilsulfosukcinato dinatrio druska etoksilinta 3 moliais EO, DLS, Butanedioic acid,2-sulfo-, 1-dodecyl ester, sodium salt (1:2)

Formulė

C16H28Na2O7S

Struktūra

Dinatrio lauril sulfosucinatas 2DDinatrio lauril sulfosucinatas 3D

IUPAC

disodium4-dodecoxy-4-oxo-3-sulfonatobutanoate

INCI

Disodium Laureth Sulfosuccinate

CAS

39354-45-5

Molinė masė

410.4

Tankis

1,10 g/mL 20 °C

Tirpumas

Maišosi su vandeniu ir daugeliu polinių tirpiklių

Dinatrio lauril sulfosucinatas DLS yra švelni anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri gali būti naudojama kaip pirminė arba antrinė aktyvioji paviršiaus medžiaga, švelni valymo priemonė, hidrotropinė ir išskirtinė drėkinamoji medžiaga mažai dirginančiuose šampūnuose, rankų muiluose, kūdikių šampūnuose, burbulinėse voniose, odos kremuose ir losjonuose ir kt. „be sulfatų“ formulėse. Tai dažnai sutinkama medžiaga, randama daugelyje „žalesnių“ ar natūralesnių formuluočių, kuri naudojama sulfatams pakeisti dėl savo nedirginančių, tačiau veiksmingų savybių. Jis randamas daugelyje šampūnų ir valymo formulių ir yra naudojamas riebalų šalinimui, putojimui ir emulsijai. Žinoma, kad DLS yra ypač švelnus odai ir plaukams net esant didesnėms koncentracijoms.

Privalumai:

 • lengvai tirpsta vandenyje, alkoholiuose ir glikoliuose
 • maišosi su visomis dažniausiai naudojamomis anijoninėmis, nejoninėmis ir amfoterinėmis paviršinio aktyvumo medžiagomis
 • stabilus silpnai rūgštiniuose ir šarminiuose pH intervaluose, ekstremaliose pH srityse praranda savo aktyvumą
 • labai mažas odos dirginimas
 • lengvai biologiškai skaidus

Kosmetikoje DLS naudojama kaip švelni anijoninė paviršiaus aktyvioji medžiaga, kuri gali būti naudojama kaip pirminė arba antrinė paviršiaus aktyvioji medžiaga, švelni valymo priemonė, hidrotropas ir išskirtinė drėkinamoji medžiaga. Dėl savo švelnumo dinatrio lauril sulfosucinatas yra optimalus pasirinkimas mažai dirginantiems šampūnams, rankų muilams, kūdikių šampūnams, burbulinėms vonioms, odos kremams ir losjonams bei visoms „be sulfatų“ formulėms. DLS turi išskirtinai švelnių savybių, kai liečiasi su plaukais, oda ir gleivinės membranomis. Jis gamina gausias putas, kurias galima dar labiau sustiprinti pridedant putų stiprintuvų ir stabilizatorių. Jis stimuliuoja galvos odos ląsteles ir pašalina nešvarumus, neatimdamas plaukų iš natūralių aliejų. DLS pasižymi šiomis funkcijomis:

 • Valymo priemonė: padeda išlaikyti švarų paviršių
 • Putojantis agentas: sulaiko mažus oro ar kitų dujų burbuliukus nedideliame skysčio tūryje, keisdamas skysčio paviršiaus įtempimą
 • Putojimo stiprintojas: pagerina pagamintų putų kokybę padidindama vieną ar daugiau iš šių savybių: tūrį, tekstūrą ir (arba) stabilumą.
 • Hidrotropas: padidina mažai tirpios vandenyje medžiagos tirpumą.
 • Paviršinio aktyvumo medžiaga: sumažina kosmetikos paviršiaus įtempimą ir prisideda prie tolygaus produkto pasiskirstymo naudojimo metu

Naudojamos koncentracijos nuo 2% iki 20%, priklausomai nuo to, ar naudojamas kaip pagrindinis ar kaip antrinis surfaktantas. Pvz.: 10% - 20% (Veido prausiklyje), 15% - 30% (dušo želė, vonios putos, šampūnas). Maksimali rekomenduojama koncentracija iki 40%.

Valymo pramonėje dinatrio lauril sulfosucinatas naudojamas paviršių valiklių gamyboje, švelnaus veikimo valikliuose, koncentratuose. Dėl savo stiprių drėkinimo savybių bei gerų emulsavimo savybių puikiai leidžia susimaišyti vandeniui ir riebalinei fazei, tokiu būdu palengvinant valymo procesus. Kadangi medžiaga yra labai putojanti, ji puikiai tinka naudoti gaminant aktyvias putas. Dėl sintetinės prigimties, puikiai tinka naudoti valymo priemonėse, kurios yra ilgo galiojimo laiko, nes produktas yra ženkliai stabilesnis nei organinės kilmės analogai.

Dažų ir dangų gamyboje DLS naudojamas siekiant padidinti paviršiaus drėkinimo efektą, kad būtų galima pasiekti geresnį sukibimą su paviršiumi, o tuo pačiu leistų lengviau susimaišyti riebalinės fazės ingredientams su vandeninės fazės ingredientais.

Popieriaus pramonėje naudojamas popieriaus formavime, kad gauti geresnį sukibimą, tankesnę struktūrą.

Mokyklų eksperimentuose DLS naudojamas paviršiaus drėkinimo eksperimentuose, „magiško pieno“ meno eksperimentuose. Moksliniuose tyrimuose naudojamas tiriant ląstelių membranų pralaidumą.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas ar naudojimo instrukcija. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: ATSARGIAI

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H319 Smarkiai dirgina akis

Atsargumo frazės:

Prevencija

P264 Panaudojus kruopščiai nusiplauti rankas ir atvirą odą.

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti akių/veido apsaugos priemones

Reakcija

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Pašalinti kontaktinius lęšius, jei yra galimybė lengvai išimti. Tęsti skalavimą.

P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina, kreipkitės medicininės pagalbos.

Šalinimas

P501 Turinį ir (arba) talpyklą išmeskite pagal vietinius, regioninius, nacionalinius ir (arba) reikalavimus tarptautinės taisykles.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password