KOKAMINO OKSIDAI (LAURAMINO OKSIDAS) 30%, L

3,64 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Kokamino oksidas

Alkyl dimethylamine oxide, cocodimethylamine oxide, n,n-dimethylcocoalkylamine oxide, demethyl, n-oxide aminai, C12-14 alkyldimetil, N-oksidai, Lauryl dimethylamine oxide based on dimethylalkylamine with characteristic alkyl chain length C12-14

Formulė

CH3-(CH2)10-14CH3NO

Struktūra

Kokamino oksidas 2DKokamino oksidas 3D

IUPAC

Lauramino oksidas

INCI

LAURAMINE OXIDE

CAS

308062-28-4

Molinė masė

~240

Tankis

0,97 g/cm3

Tirpumas

Neribotai maišosi su vandeniu

Kokamino oksidai yra paviršiaus aktyvios medžiagos turinčios stiprų poliškumą, todėl labai gerai leidžia riebalams susimaišyti su vandeniu. Dėl savo struktūros jie priklauso amfoterinių PAM grupei ir yra labai stabilūs plačiame pH spektre (nuo 1 iki 14), oksiduojančiose medžiagose (natrio hipochlorite, vandenilio perokside, persulfatuose, perkarbonatuose, peracto rūgštyje ir kt.). Jie veikia kaip tepimo agentas, tirštiklis ir drėkiklis.

Kosmetikoje kokamino oksidai naudojami kaip antistatinis agentas, putų stiprintuvas (padaro putą smulkesnę ir stabilesnę, labiau panašią į kremą), ploviklis ir klampos modifikatorius šampūnams (pagaminus formuluotę su kokamino oksidu sudėtyje ir pabaigoje pridėjus neorganinių druskų, gaunamas tirštinamasis efektas), putų vonelėms, valikliams; kondicionierius šampūnuose; skystųjų baliklių tirpiklis; tekstilės apdorojimo paviršinio aktyvumo medžiaga. Kuo žemesnis pH tuo labiau pasireiškia katijoninis medžiagos pobūdis, todėl efektyviai kondicionuoja tiek odą ir plaukus (jie tampa minkšti ir švelnūs). Pagrindinės INCI funkcijos:

  • Antistatinis: sumažina statinę elektrą neutralizuodamas elektros krūvį ant paviršiaus
  • Valymas: padeda išlaikyti švarų paviršių
  • Putų stiprinimas: pagerina pagamintų putų kokybę, padidindama vieną ar daugiau iš šių savybių: tūrį, tekstūrą ir (arba) stabilumą.
  • Plaukų kondicionierius: padaro plaukus lengvai iššukuojamus, minkštus, minkštus ir žvilgančius ir (arba) suteikia apimties, lengvumo ir žvilgesio
  • Hidrotropas: padidina mažai tirpios medžiagos tirpumą vandenyje.
  • Paviršinio aktyvumo medžiaga: sumažina kosmetikos paviršiaus įtempimą ir prisideda prie tolygaus produkto pasiskirstymo jį naudojant
  • Klampumo kontrolė: padidina arba sumažina kosmetikos klampumą
  • Kvepalai: Naudojamas kvepalams ir aromatinėms žaliavoms

Žemės ūkyje kokamino oksidai naudojami kaip viena iš sudedamųjų dalių mikroelementinių trąšų formuluotėse, nes dėl amfoterinio pobūdžio juos galima maišyti su visų tipų junginiais, o būdami paviršiaus aktyvios medžiagos padidina pavišiaus drėkinimo efektą ir trąšų įsisavinimą ypač per lapus. Labai padidina glifosato įsisavinimą, todėl reikia mažiau aktyvios medžiagos.

Šildymo sistemose kokamino oksidai naudojami kaip plovimo medžiagos turinčios rūdžių inhibitorinių savybių.

Statybose kokamino oksidai naudojami gaminant hidroizoliacines mastikas, tam kad pagerintų hidrofobinių komponentų (bitumo, tirpiklių ir kt) susimaišymą, bei tuo pačiu padidinti hidroizoliacinių medžiagų įsiskverbimą, bei tolygesnį paviršiaus padengimą.

Tekstilėje kokamino oksidai naudojami kaip plovimo bei antistatinės medžiagos sumažinančios audinių įsielektrinimą. Taip pat kokamino oksidai pasižymi dezinfekuojančiu poveikiu, todėl efektyviai pašalina blogus kvapus iš audinių. Dėl amfoterinių savybių lauramino oksidai labai efektyviai šalina nešvarumus, nes tuo pačiu metu veikia ir kaip anijoninės ir kaip katijoninės PAM.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Pavojinga

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H302 Kenksminga prarijus.

H315 Dirgina odą.

H318 Smarkiai pažeidžia akis.

H400 Labai toksiška vandens organizmams.

Atsargumo frazės:

P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką.

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P332+P313 Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password