NATRIO ALFA OLEFIN SULFONATAS (AOS) 35%, L

3,90 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Natrio alfa-olefino sulfonatas (AOS)

Natrio C14-16 olefino sulfonatas; Alfa olefino sulfonatas; Natrio linijinis alfalafino sulfonatas

Formulė

CH3-(CH2)R -CH = CH -SO3Na, R = C14 ~ 16

Struktūra

Natrio alfa-olefino sulfonatas (AOS) 2DNatrio alfa-olefino sulfonatas (AOS) 3D

IUPAC

Natrio tetradek 2eno 1 sulfonatas

INCI

SODIUM C14-16 OLEFIN SULFONATE

CAS

68439-57-6

Molinė masė

298.42 g/mol

Tankis

1,07 g/cm3

Tirpumas

Maišosi bet kokiu santykiu

Natrio alfa-olefino sulfonatas (AOS) yra organinis junginys, kuris visiškai ištirpsta net ir labai kietame vandenyje. AOS yra anijoninio tipo paviršiaus aktyvi medžiaga. Pasižymi sinerginiu poveikiu (sustiprinančiu) su nejoninėmis ir amfoterinėmis paviršiaus aktyviomis medžiagomis.

Kosmetikoje naudojama kaip labai stipri aktyvi paviršinio veikimo medžiaga, skirta giliam riebalų, sukietėjusių nuosėdų šalinimui. Labai efektyvi pirminė sudėtinė dalis šampūnams, skutimosi, kosmetinėms vonios putoms gaminti. Pasižymi dideliu putojimu. Formuluotės būna be fosfatų ar fosfonatų, nes priešingu atveju, vyksta dvigubos jungties oksidacija ir molekulė išsitiesina, ko pasekoje prarandamos švelnumo odai savybės. Naudojamos koncentracijos nuo 4 iki 30% priklausomai nuo norimo putojimo ir valymo efekto.

Statybose natrio natrio alfa olefin sulfonatas naudojamas tiek kaip valymo priemonė, tiek kaip putokšlis gaminant porėtas, putų struktūras, kurios naudojamos kaip šiltinimo priemonių dudedamoji dalis.

Sodininkystėje ir daržininkystėje natrio alfa olefin sulfonatas naudojamas pavojingų vabzdžių iš pievos pašalinimui. Daromas mišinys iš PAM (natrio alfa olefin sulfonatas), riebiųjų rūgščių ir tirštiklio (modifikuotas krakmolas/ guaro derva/ alginatas/ ksantano derva ar pan.) Kiekiai priklauso nuo putos gyvavimo laiko, žolės aukštumo, tankumo. Paruoštas mišinys naudojamas putų formavimui, bei puta užnešama ant vejos. Žolės tampa lipnios, prie kurių prilimpa vabzdžiai. Priemonė yra netoksiška bet veiksminga. Lyjant lietui nusiplauna nuo žolių.

Gesinimo priemonėse AOS naudojamas kaip putokšlis/putojimą sukelianti medžiaga. Dėl savo mažo ekotoksiškumo, lengvos biodegradacijos, mažos kieto vandens įtakos, didelio putojimo, bei mažo dirginimo AOS labai patogu naudoti gesinimo putų gamybai tiek kaip pagrindinis komponentas, tiek kaip antrinis komponentas.

Dažymo pramonėje natrio AOS naudojamas kaip dispersinių sistemų sudedamoji dalis, kada yra daromi dažai, dažų bazė ar kaip vienas iš komponentų savadarbiuose dažuose, pigmentų valiklis, putokšlis ar nešvarumų pašalintojas.

Mokyklose SLES naudojamas įdomiuosiuose eksperimentuose, pvz „dramblio dantų pastos“, „degančių putų“, „muilo burbulų“, „putų jūros“ ir kt., kur reikalinga sukelti putojimą, išlaikyti jas stabilias ilgesnį laiką prie įvairių pH, temperatūrinių sąlygų. Taip pat natrio AOS naudojamas paruošti vienalytį stipriai magnetinį vandens tirpalą su geležies oksidu Fe3O4. Gaunamas tirpalas, kai pH 4.8, temperatūra ne aukštesnė 170 K.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H315 Dirgina odą.

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P332+P313 Jeigu sudirginama oda: kreiptis į gydytoją.

P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password