NATRIO POLINAFTALENFORMALDEHIDO SULFONATAS, kg

2,95 €
4,54 €
Sutaupote 35%
Prekės dydis, kg
Kiekis

  • Condition: Išpardavimas!
  • Condition: −35%
  • Available: 

Parametras

Savybė

Natrio polinaftalenformaldehido sulfonatas

Naftalensulfonines rugsties polimeras su formaldehidu natrio druska, natrio poli [(naftalenoformaldehido) sulfonatas], Naphthalenesulfonic acid, polymer with formaldehyde, sodium salt, Sodium poly[(naphthaleneformaldehyde)sulfonate]

Formulė

C21H14Na2O6S2

Struktūra

Natrio polinaftalenformaldehido sulfonatas 2DNatrio polinaftalenformaldehido sulfonatas 3D

IUPAC

Dinatrio 5-[(6-sulfonatonaftalen-1-yl)metil]naftaleno-2-sulfonatas, disodium;5-[(6-sulfonatonaphthalen-1-yl)methyl]naphthalene-2-sulfonate

CAS

9084-06-4

Molinė masė

472.4 g/mol

Tankis

0,5-0,85 g/cm3 (Piltinis tankis)

Tirpumas

Tirpsta šaltame vandenyje

Natrio polinaftalenformaldehido sulfonatas yra naudojamas kaip skaidytojas/paskirstytojas (dispersintojas), emulsiklis, bei emulsijų stabilizatorius. Dažniausiai sutinkamas specializuotuose produktuose.

Žemės ūkyje Natrio polinaftalenformaldehido sulfonatas naudojamas kaip pesticidų paskirstytojas, bei tirpintojas. Labai stabilus netgi esant labai kietam vandeniui, bei esant aukštai mineralizacijai išlaiko savo savybes.

Statybos pramonėje jis naudojamas kaip produktas, cementavimo procesuose mažinantis išbarstymą ir trintį. Dažniausiai sutinkamas vandens ir naftos gręžinių cementavimo darbuose, kur yra svarbus atsparumas karščiui, tolygus pasiskirstymas, bei mažesnis pasipriešinimas pumpuojant. Taip pat gali būti naudojamas kaip priedas sumažinantis vandens kiekį betone. Rekomenduojamos koncentracijos nuo 0,1 iki 1% nuo sauso cemento masės.

Tekstilėje, dažyme, spausdinime naftalensulfonines rugsties polimeras su formaldehidu natrio druska naudojamas kaip dispergatorius, išlyginamoji medžiaga padaranti dažus vientisus. Turi puikų gebėjimą apsaugoti koloidą (nekeičia smulkių dalelių elgesio), neskvarbus, neputojantis. Struktūra gimininga baltymams ir poliamido skaiduloms; jokio giminingumo medvilnės pluoštams todėl padeda prilipti pigmentams ir dažams prie medvilnės pluoštų.

Dažų gamyboje natrio poli [(naftalenoformaldehido) sulfonatas] naudojamas kaip paskirstytojas dažų komponentų, išlyginamoji medžiaga dispersiniuose dažuose, reaktyviųjų dažų gamyboje, plaunamuosiuose dažuose. Nudažytus paviršius galima šlifuoti ir šveisti.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės:

P101 Jei reikalinga gydytojo konsultacija, su savimi turėkite produkto talpyklą arba jo etiketę;

P102 Laikyti vaikams neprieinamoje vietoje;

P270 Naudojant šį produktą, nevalgyti, negerti ir nerūkyti;

P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką;

P312 Pasijutus blogai, skambinti į APSINUODIJIMŲ KONTROLĖS IR INFORMACIJOS BIURĄ arba kreiptis į gydytoją;

P501 Turinį/talpyklą išmesti laikantis teisės aktais nustatytų reikalavimų.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password