PERCHLORETILENAS, 99%, L

3,39 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Perchloretilenas

Perchloretenas, perc, PCE, tetrachloretilenas

Formulė

C2Cl4

Struktūra

IUPAC

Tetrachloretenas- Tetrachloroethene

CAS

127-18-4

Molinė masė

165.82g/mol

Tankis

1.622 g/cm3

Tirpumas

0.15 g/L (25 °C)

Tirpsta neribotai organiniuose tirpikliuose

Tetrachloretilenas, žinomas sisteminiu pavadinimu tetrachloretenas arba perchloretilenas ir daugelis kitų pavadinimų (ir sutrumpinimai, tokie kaip "perc" arba "PERC" ir "PCE") yra chloro angliavandenilis, kurio formulė Cl2C = CCl2. Tai bespalvis skystis, plačiai naudojamas sausam audinių valymui, todėl kartais vadinamas „sausu valymo skysčiu“.

Valymo pramonėje tetrachloretilenas yra puikus organinių medžiagų tirpiklis, lakus, labai stabilus ir nedegus. Tai yra pagrindinis tirpiklis, naudojamas komerciniame ir pramoniniame sausame valyme, nes jis yra saugus naudoti įprastoms tekstilės medžiagoms, pluoštams ir dažams bei veiksmingai pašalina riebalus, aliejus ir nešvarumus. Tekstilės pramonė taip pat naudoja ją kaip tepimo priemonę, vilnos šveitimo priemonę, dažų nešiklį, audinių dydžio reguliatorių ir dailintoją.

Metalo apdirbime taip pat naudojamas automobilių ir kitų metalo apdirbimo pramonės šakų metalinėms dalims nuriebalinti, paprastai kaip mišinys su kitais chloro angliavandeniliais. Daugelyje pramonės šakų, įskaitant kosminės aviacijos, prietaisų ir automobilių gamintojus, įvairiuose gamybos etapuose metalinės dalys nuriebalinamos garais. Jo aukšta virimo temperatūra ir ilgas valymo ciklas leidžia pašalinti sudėtingas „dervas“, tokias kaip vaškai, kurių lydymosi temperatūra yra aukšta. Daugelyje programų jis taip pat yra mėgstamas dėl žemo garų slėgio ir didelio garų tankio, dėl kurio išmetamieji teršalai yra mažesni, palyginti su kitais pasirinkimais, pavyzdžiui, trichloretilenu.

Kiti naudojimo būdai yra riebalų ekstrahavimas, gumos ištirpinimas, dažų pašalinimas, sieros regeneravimas ir kaip silikonų nešiklis. Perchloretilenas naudojamas aerozolių kompozicijose, skirtose automobilių antrinei rinkai, ypač stabdžių valymui, taip pat drabužių vandens repelentams, dėmių valikliams ir silikoniniams tepalams. Jis gali būti naudojamas kaip izoliacinis skystis kai kuriuose elektros transformatoriuose kaip polichlorintų bifenilų (PCB) pakaitalas.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: ATSARGIAI

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H351Įtariama, kad sukelia vėžį

H411Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus

Atsargumo frazės:

P260Neįkvėpti rūko/garų/aerozolio.

P273Saugoti, kad nepatektų į aplinką.

P308+P313Esant sąlyčiui arba jeigu numanomas sąlytis: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password