MAGNIO CHLORIDAS (Bišofitas), kg

2,20 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Magnio chloridas

Magnio chloridas heksahidratas, bišofitas

Formulė

Magnio chloridas 2DMagnio chloridas 3D

Struktūra

MgCl2

IUPAC

Magnio dichloridas (Magnesium dichloride)

INCI

MAGNESIUM CHLORIDE

CAS

7786-30-3

Molinė masė

95,205 g/mol (bevandenis)

203,31 g/mol (heksahidratas)

Tankis

2,32 g/cm3 (bevandenis)

1,569 g/cm3 (heksahidratas)

Tirpumas

Vandenyje:

Bevandenis 

52,9 g/100 ml (0 °C)

54,3 g/100 ml (20 °C)

72,6 g/100 ml (100 °C)

Heksahidratas – 167 g/100 ml (20 °C)

Etanolyje:

7,4 g/100 ml (30 °C)

Magnio chloridas yra cheminis junginys, kurio formulė MgCl2 ir jo įvairūs hidratai MgCl2·(H2O)x. Šios druskos yra tipiški jonų halogenidai, labai tirpūs vandenyje. Hidratuotas magnio chloridas gali būti ekstrahuojamas iš sūrymo arba jūros vandens.

Sodininkystėje magnio chloridas gali būti veiksmingai naudojamas kaip magnio sulfato (Epsom druska) pakaitalas, padedantis koreguoti magnio trūkumą augaluose. Rekomenduojama magnio chlorido dozė yra mažesnė už rekomenduojamą magnio sulfato (20 g / l) dozę. Nustatyta, kad didesnės magnio koncentracijos pomidoruose ir kai kuriuose pipiruose gali būti padidinti jautrumą ligoms, kurias sukelia bakterijos Xanthomonas campestris, nes magnis yra būtinas bakterijų augimui.

Vandens paruošime magnio chloridas naudojamas kaip flokuliantas. Be to jis gali būti naudojamas akvakultūroje, kaip vienas iš pigesnių magnio šaltinių auginamoms kultūroms. Ypač tinkamas jūrinių kultūrų auginime.

Kosmetikoje magnio chloridas naudojamas tirštumo/klampumo reguliavimui: padidina arba sumažina kosmetikos klampumą. Dažniausiai sutinkamas šampūnuose ir kondicionieriuose. Sutinkamas kaip kvapioji medžiaga: Suteikia kosmetikos gaminiui aromatą. Nors pats magnio chloridas neturi kvapo, bet padeda išryškinti kitų ingredientų kvapus.

Akvariumuose naudojamas ištirpinant 400g magnio chlorido 1L distiliuoto vandens. Paruoštas tirpalas dozuojamas 100ml į 100L akvariumo vandens. Tokiu būdu magnio kiekies padidinamas 100mg/l. Svarbu neviršyti 100mg/l per dieną.

Maisto pramonėje magnio chloridas (E511) yra svarbus koaguliantas, naudojamas sojos pieno tofu gamybai. Japonijoje jis parduodamas kaip nigari, balti milteliai, pagaminti iš jūros vandens, kai yra pašalinamas natrio chloridas ir išgarinamas vanduo. Kinijoje tai vadinama lushui. Nigari arba lushui daugiausia sudaro magnio chloridas, kai kurie magnio sulfatai ir kiti mikroelementai. Jis taip pat yra pieno mišinio kūdikiams ingredientas.

Metalų apdirbime magnio chloridas naudojamas elementiniui magniui išgauti elektrolizės būdu. Taip pat gali būti naudojamas galvanizacijos procese. Magnio chloridas taip pat naudojamas kaip pagalbinė medžiaga Ziegler-Natta katalizatoriams, kurie naudojami komerciniam poliolefinų gamybai. Įvedus magnio chloridą į šiuos katalizatorius yra padidinamas jų aktyvumas.

Kelių priežiūroje magnio chloridas padeda užkirsti kelią ledo susidarymui, leidžiant sniego valytuvams efektyviau išvalyti kelius. Magnio chloridas šalinant ledo sluoksnį yra naudojamas trimis būdais:

  1. nuo apledėjimo, kai techninės priežiūros specialistai magnio chloridą skleidžia ant kelių prieš sniego audrą, kad sniegas nesukibtų ir nesusidarytų ledas;
  2. išankstinis užpylimas, kai skysta magnio chlorido kompozicija purškiama tiesiai ant druskos, kuri yra paskleidžiama ant kelio dangos, drėkindama druską taip, kad ji priliptų prie kelio;
  3. apdorojant kompoziciją prieš naudojimą, kai magnio chloridas ir druska sumaišomi, kol jie pakraunami į sunkvežimius ir paskleidžiami ant asfaltuotų kelių.

Kalcio chloridas du kartus greičiau ardo betoną nei magnio chloridas.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netakoma

Pavojaus piktogrmos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password