POPIERIUS IR JO GAMINIAI

Šioje skiltyje rasite popierių ir jo gaminius, kurie gali užtikrinti, kad darbui su cheminėmis medžiagomis būsite pilnai pasiruošęs. Nors tai gali atrodyti tik kaip smulkmena, tačiau darbų atlikimo procese visada reikia po ranka turėti higienos priemones, priedus, kurie skirti rankų nusivalymui, galbūt indo nusausinimui. Ši maža smulkmena labai pagreitina darbus, padeda juos padaryti kur kas patogesniais ir greitesniais.

Skaityti plačiau...

Aktyvūs filtrai

Patys populiariausi yra: CELTEX BLUE WIPER Mėlynas popierius maisto pramonei, VITALITY HQ, PURE ZZ-FOLD Popierius rankoms lapeliais, CLASS EUR EXTRA BLUE MIDI 450, popieriniai rankšluosčiai traukiami iš vidaus
Ilgiausiai užtenkama CELTEX BLUE WIPER Mėlynas popierius maisto pramonei, nes jo lapelių yra net 970 vnt, jis neplyšta, gerai sugeria skysčius, bei yra optimalaus dydžio.
Patogiausiai naudojamas yra VITALITY HQ, PURE ZZ-FOLD Popierius rankoms lapeliais, nes yra patogus pernešti, užima mažai vietos, galima naudoti su dozatoriumi, bei labai greitai sugeriantis skysčius.

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password