MIKROKRISTALINĖ CELIULIOZĖ 102, E460(i), kg

8,80 €
Prekės dydis, kg
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Mikrokristalinė celiuliozė

MCC, E460 (i), Celiuliozės gelis, A-celiuliozė

Formulė

(C6H10O5)n

Struktūra

Mikrokristalinė celiuliozė MCC 2D

IUPAC

4-O-[(1S)-hexopyranosyl]-D-glycero-hexopyranose

CAS

9004-34-6

Molinė masė

370,35 g/mol

Tankis

1,76 g/cm3 (Piltinis tankis 0,3010 g/cm3 )

Tirpumas

Vandenyje 0,1330g/100ml

Mikrokristalinė celiuliozė (MCC) yra rafinuotos medienos plaušienos ir naudojama kaip tekstūravimo priemonė, lipnumą mažinanti medžiaga, riebalų pakaitalas, emulsiklis, prailgintojas ir užpildas maisto gamyboje. Dažniausiai naudojama vitaminų papilduose ar tabletėse.

Kosmetikoje mikrokristalinė celiuliozė yra naudojamas kaip natūralus komponentas, kuris randamas augalų ląstelių sienelėse. Šie celiuliozės ingredientai gali būti naudojami kosmetikoje ir asmens priežiūros produktuose, įskaitant vonios produktus, plaukų produktus, akių ir veido makiažą, odos priežiūros produktus ir skutimosi produktus. Naudojamas pagal reikalingas funkcijas:

  • Absorbuojantis agentas: sugeria vandenį (arba aliejų) ištirpusios arba smulkių dalelių pavidalu
  • Antiaglomeruojantis: užtikrina kietų dalelių sklandumą ir riboja jų aglomeraciją kosmetikos gaminiuose miltelių arba kietos masės pavidalu
  • Tirpiklis: sumažina kosmetikos masę
  • Emulsijos stabilizatorius: skatina emulsijos procesą ir pagerina emulsijos stabilumą bei galiojimo laiką
  • Drumstiklis: sumažina kosmetikos skaidrumą arba permatomumą
  • Stabilizatorius: pagerina ingredientų ar kompozicijos stabilumą ir galiojimo laiką
  • Klampumo kontrolės priemonė: padidinkite arba sumažinkite kosmetikos klampumą
  • Šlifavimo priemonė: pašalina medžiagą nuo kūno paviršiaus, padeda valyti dantis ir pagerina blizgesį.

Odos priežiūroje naudojami smulkūs ar mažiau smulkūs balti milteliai. Mažiau smulkių (didesnių dalelių) versija naudojama kaip švelni šveitimo priemonė (graži natūrali, biologiškai skaidoma alternatyva dabar uždraustam plastikiniam polietilenui), o itin smulki versija naudojama kaip pagalbinė sudedamoji dalis, suteikianti itin šilkinį, minkštą prisilietimą, sumažina lipnumą ar riebumą, taip pat gali būti naudojamas kaip matinė priemonė.

Maisto pramonėje mikrokristalinei celiuliozei, kuri Europos Sąjungoje buvo patvirtinta kaip tirštiklis, stabilizatorius ar emulsiklis, suteiktas E numeris E460 (i). MKC yra vertingas priedas maisto pramonėje, kuris naudojamas kaip priedas nuo sušokimo, t.y. siekiant birius produktus išlaikyti biriais, bei neleisti įgerti drėgmės iš aplinkos. Sutinkama tirpiuose kavos gėrimuose, sausuose kokteiliuose, vitamin mišiniuose ir k.t. Norint įvertinti jo tinkamumą tokiam naudojimui, matuojamos įvairios MKC savybės, būtent dalelių dydis, tankis, suspaudžiamumo indeksas, atsipalaidavimo kampas, miltelių poringumas, hidratacijos patinimas, drėgmės sorbcijos pajėgumas, drėgmės kiekis, kristališkumo indeksas, kristalito dydis ir mechaninės savybės tokių kaip kietumas ir tempiamasis stipris.

Mokyklų eksperimentuose mikrokristalinė celiuliozė naudojama koloidinių sistemų eksperimentuose, kai sudaroma sistema kietas kūnas/skystis (suspencija), reologinių savybių eksperimentuose, taip pat dažų, gleivių gamybos eksperimentuose. Galima sutikti maisto gaminimo laboratoriniuose darbuose.

Naudojami kiekiai priklauso nuo norimo rezultato. Sutinkami kiekiai vaikų apsaugos nuo saulės priemonės (23,11%), suaugusiųjų apsaugos nuo saulės priemonės (9,81%), veido šveitiklis (6,87%), veido dienos kremas nuo senėjimo (3,59%), veido kremas (3,34%)

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

**- Produktas atitinka maisto priedui E460(i) keliamus reikalvimus, bet nėra skirtas naudoti kaip maisto priedas.

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password