KOKAMIDO PROPIL BETAINAS 40%, L

4,20 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Kokamidopropilo betainas 40%

2-[(3-Dodecanamidopropyl)dimetylaminio]acetatas, Cocamidopropyl betaine; Betaine; Cocoyl Amide Propyldimethyl Glycine; 1-Propanaminium, 3-amino-N-(carboxymethyl)-N,N-dimethyl-, N-coco acyl derivs., hydroxides, inner salts; 1-(3-acylaminopropyl)-1,1-dimethylacetobetain; 1-Propanaminium, N-(carboxymethyl)-N,N- dimethyl-3-((1-oxococonut)amino)-, hydroxide, inner salt; N-Cocamidopropyl-N,Ndimethylglycine, hydroxide, inner salt

Formulė

C19H38N2O3

Struktūra

 

IUPAC

{[3-(Dodecanoylamino)propyl](dimethyl)ammonio}acetate, kokamidopropil dimetil glicinas

CAS

61789-40-0

Molinė masė

342,524 g/mol

Tankis

1.07 g/ml

Tirpumas

Maišos bet kokiu santykiu

 

Kokamidopropyl betainas (CAPB)– aktyvus vandeninis ploviklis, gaunamas iš kokoso aliejaus. Ši paviršiaus aktyvi medžiaga gerai putoja ir intensyviai drėkina. Ji yra amfoterinės prigimties, t.y. vienu metu veikia tiek kaip anijoninė PAM tiek ir kaip katijoninė PAM. Katijoniškumas pasireiškia rūgštinėj terpėj. Esant žemam pH CAPB yra nestabilus ir skyla, nes esteris hidrolizuojamas rūgštinėj terpėj.

Kosmetikoje kokamidopropyl betainas naudojamas kaip antrinė PAM, kuri tarpusavyje derinama su kitais plovikliais, pagerina kosmetikos priemonių putojimą ir sušvelnina kitų agresyvesnių ploviklių poveikį odai. Naudojamas šampūnuose, vonios putose, skystuose rankų muiluose kaip antrinis ploviklis. Sukuria malonų pojūtį odai bei tirštesnę kosmetikos priemonės tekstūrą. Labai dažnai naudojamas kaip analogas kokamidui DEA. Rekomenduojama naudojimo koncentracija yra nuo 1% iki 40%. Jis taip pat naudojamas kaip antistatinis agentas plaukų kondicionieriuose, kurie nedirgina odos.

Žemės ūkyje kokamido propylbetainas naudojamas kaip inertinis komponentas pesticidų formuluotėse, padidinantis paviršiaus drėkinamąjį efektą, bei aktyviųjų komponentų įsiskverbimą.

Metalo apdirbime CAPB naudojamas paviršiaus valymui, kaip korozijos inhibitorius valymo ir poliravimo priemonėse.

 

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

 

Signalinis žodis: Pavojinga

Pavojaus piktogramos:

 

Pavojingumo frazės:

H318 Smarkiai pažeidžia akis.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P313 Kreiptis į gydytoją.

 

 

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password