NATRIO KALIO KUMENO SULFONATAS 40%, L

3,90 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Natrio kalio kumeno sulfonatas

Sodium potassium cumene sulfonate; Cumene, monosulfo deriv., sodium salt; (1-Methylethyl) benzene, monosulfo deriv., sodium potassium salt; SPCS; Sodium potassium isopropylbenzenesulfonate

Formulė

C9H11O3SNa, C9H11O3SK

Struktūra

Natrio kalio kumeno sulfonatas 2DNatrio kalio kumeno sulfonatas 3D

IUPAC

sodium; 2-propan-2-ylbenzenesulfonate potassium; 2-propan-2-ylbenzenesulfonate

INCI

SODIUM CUMENESULFONATE, POTASSIUM CUMENESULFONATE

CAS

15763-76-5, 164524-02-1

Molinė masė

Mišinys

Tankis

1,15 g/cm3

Tirpumas

Maišosi neribotai

Natrio kalio kumeno sulfonatas dar žinomas kaip SPCS yra anijoninio pobūdžio paviršiaus aktyvi medžiaga, pasižyminti hidrotropinėmis savybėmis. Hidrotropas ištirpintas vandenyje, gali padidinti tirpumą mažai tirpių organinių medžiagų, sumažinti vandenyje paruoštų produktų drumstimosi tašką (temperatūra, virš kurios vandenyje tirpios medžiagos vandeninis tirpalas tampa drumstas) ir sumažinti vandeninių produktų klampumą. Natrio kalio kumeno sulfonatas pasižymi žemesne kristalizacijos temperatūra lyginant su natrio kumeno sulfonatu. Ši savybė patogi dirbant žemesnėse kaip +100C temperatūrose.

Valymo pramonėje naudojamas kaip sudėtinė dalis valymo priemonėse arba kaip pagrindinis komponentas valant vašką, riebalines nuosėdas ir kitus organinius nešvarumus. Taip pat jis naudojamas kaip antikoaguliantas, neleidžiantis sulipti smulkioms dalelėms į didesnius agregatus.

Metalo apdirbime natrio kalio kumeno sulfonatas naudojamas metalo paviršių valymui ir paruošimui, nes efektyviai tirpina riebalus, bei neleidžia sulipti smulkioms dalelėms į didesnes bei nusėsti ant paviršiaus.

Vandens paruošime natrio kalio kumeno sulfonatas naudojamas surišti vandenilio sulfidą (supuvusio kiaušinio kvapą skleidžiantį junginį). Dažniausiai naudojamas nutekamųjų vandenų valymui, bei dirbant naftos gręžiniuose.

Kosmetikoje natrio kalio kumeno sulfonatas naudojamas, kad padidintų junginių tirpumą vandenyje, taip pagerinant nešvarumų valymą nuo odos ir plaukų. Šis komponentas naudojamas gaminant makiažo valiklius pvz. micelinį vandenį.

Žemės ūkyje natrio kalio kumeno sulfonatas naudojamas gaminant įvairias augalų apsaugos priemones, kur aktyvūs komponentai yra riebalinės kilmės (pvz herbicidai) ir sunkiai maišosi su vandeniu. Tokiu būdu natrio kalio kumeno sulfonatas padidina veikliųjų medžiagų įsiskverbimą į augalus.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Atsargiai

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H319 Sukelia smarkų akių dirginimą.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido)

apsaugos priemones.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktiniuslęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P337+P313 Jei akių dirginimas nepraeina: kreiptis į gydytoją.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password