POLISORBATAS 80 (polysorbate 80) 97%, L

11,00 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Polisorbatas 80

Montanox 80, Alkest TW 80, Tween 80, PS 80

Formulė

C64H124O26

Struktūra

Polisorbatas 80 2DPolisorbatas 80 3D

IUPAC

Polioksietileno (80) sorbitano monooleatas - Polyoxyethylene (80) sorbitan monooleate

INCI

POLYSORBATE 80

CAS

9005-65-6

Molinė masė

1310 g/mol

Tankis

1.10 g/mL 20 °C

Tirpumas

Tirpsta vandenyje, alkoholiuose, glicerolio eteriuose, glikoliuose, esteriuose, ketonuose, aromatiniuose ir alifatiniuose angliavandeniliuose.

Polisorbatas 80 yra polisorbato tipo nejoninė paviršinio aktyvumo medžiaga, susidaranti etoksilinant sorbitaną prieš pridedant oleino rūgšties. Jo stabilumas ir santykinis netoksiškumas leidžia jį naudoti kaip ploviklį ir emulsiklį daugelyje buitinių, mokslinių ir farmakologinių programų.

Kosmetikoje polisorbatas 80 yra bendrosios paskirties hidrofilinis, nejoninis paviršiaus aktyviklis. Polisorbatai naudojami įvairiuose produktuose, įskaitant odos gaiviklius, odos priežiūros produktus, odos valymo produktus, makiažo pagrindus ir pagrindus, šampūnus, nuolatines bangas ir kvapiųjų miltelius. Polisorbato ingredientai padeda kitiems ingredientams ištirpti tirpiklyje, kuriame jie paprastai netirpsta. Jie taip pat padeda suformuoti emulsijas, sumažinant emulguojamų medžiagų paviršiaus įtempimą. Polisorbatai pasižymi didelėmis hidrofilų ir lipofilų pusiausvyros (HLB) vertėmis, o tai rodo, kad jie veiks disperguojant aliejų vandenyje, o ne vandenį aliejuje. Daugelio emulsiklių HLB vertės yra nuo 1,8 iki 18,6, o polisorbatai - nuo 9,6 iki 16,7. Dėl savo nejoninio pobūdžio polisorbatai yra palyginti nejautrūs kietam vandeniui ir elektrolitams ir gali būti naudojami tiek rūgštinėse, tiek bazinėse formuluotėse. Jis taip pat gali būti naudojamas kaip įvairių medžiagų, įskaitant eterinius aliejus ir aliejuje tirpius vitaminus, tirpinimo agentas ir kaip drėkinamoji medžiaga susidarant peroralinėms ir parenteralinėms suspensijoms. Nustatyta, kad jis yra naudingas gerinant vaistų molekulių, kurios yra P-glikoproteino substratai, biologinį prieinamumą.

Maisto pramonėje polisorbatas 80 naudojamas kaip drėkinanti priemonė kvapniems burnos lašams, tokiems kaip ledo lašai, padedantis skleisti kitus ingredientus, pvz., SD alkoholio ir mėtų skonį. Polisorbatas yra beveik visur naudojamas maisto pramonėje ir juos FDA patvirtino kaip tiesioginius ir netiesioginius maisto priedus žmonėms vartoti, laikantis tam tikrų apribojimų. Polisorbatas 80 yra patvirtintas tiesiogiai naudoti visų rūšių maisto produktuose kaip sintetinė kvapioji medžiaga. Jis yra patvirtintas netiesiogiai pridėti prie visų maisto produktų kaip klijų komponentas. Pavyzdžiui, į ledus polisorbato dedama iki 0,5 % koncentracijos, kad ledai būtų švelnesni ir lengviau tvarkomi, taip pat padidėtų jų atsparumas tirpimui. Šios medžiagos pridėjimas neleidžia pieno baltymams visiškai padengti riebalų lašelius. Tai leidžia jiems susijungti į grandines ir tinklus, kurie sulaiko orą mišinyje ir suteikia tvirtesnę tekstūrą, kuri išlaiko formą ledams tirpstant.

Buityje filatelistai naudoja polisorbatą 80, kad pašalintų antspaudus nuo pašto ženklų ir pašalintų antspaudų likučius, nepakenkdami pačiam pašto ženklui.

Pramonėje polisorbatas 80 taip pat naudojamas kaip drėkinimo priemonė guminių presų gamyboje elastomerų pramonėje. Polisorbatas 80 buvo naudojamas kaip formą nukreipianti priemonė sintetinant sferoidinius magnetito nanoelementus. Jie naudojami tekstilės pramonėje kaip antistatiniai agentai, pluoštiniai lubrikantai ir apdailos emulsikliai.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl nėra tiksli naudojimo instrukcija ir gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Netaikoma

Pavojaus piktogramos: Netaikoma

Pavojingumo frazės: Netaikoma

Atsargumo frazės: Netaikoma

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password