KOKAMIDO DIETANOLAMINAS (KOKAMIDAS DEA), L

4,05 €
Dydis / talpa
Kiekis

    Available: 

Parametras

Savybė

Kokamido dietanolaminas

Lauramino dietanolaminas, lauramine DEA, Cocamide DEA, Amidai, C8-C18 ir C18-nesotieji, N,N-bis(hidroksietil)

Formulė

CH3(CH2)nC(=O)N(CH2CH2OH)2, n ~ 8-18

Struktūra

Kokamido dietanolaminas 2DKokamido dietanolaminas 3D

IUPAC

Kokosų aliejaus riebalų rūgščių dietanolamidas

INCI

COCAMIDE DEA

CAS

68603-42-9, 68155-07-7

Molinė masė

560,85 g/mol

Tankis

0,99 g/cm3

Tirpumas

Neribotai maišosi su vandeniu

Arba kitaip dar vadinamas kokamido DEA yra dietanolamidas, pagamintas riebalų rūgščių mišinys, gautas iš kokosų aliejaus, reaguojant su dietanolaminu. Tai klampus skystis ir naudojamas kaip paviršiaus aktyvi medžiaga, pasižyminti nejoniniu pobūdžiu, vienas iš populiariausių buitinės chemijos ingredientų, sukeliantis bei padidinantis produkto putojimą, bei suteikiantis gintarinę spalvą. Kokosų aliejaus dietanolamino kondensatas yra dieatanolaminų su skirtingomis sočiųjų rūgščių grandinėmis, mišinys kuris susideda apytikriai 48.2% lauro rūgšties (12:0), 18% miristo rūgšties (14:0), 8.5% palmitino rūgšties (16:0), 8% kaprilinės rūgšties (8:0), 7% kaprinės rūgšties (10:0), 6% oleino rūgšties (18:1, n-9), 2.3% stearino rūgšties (18:0) ir 2% linoleino rūgšties (18:2, n-6)

Kosmetikoje kokamidas DEA naudojamas kaip tirštinantis agentas, putų stiprintuvas (padaro putą smulkesnę ir stabilesnę, labiau panašią į kremą), ploviklis ir klampos modifikatorius šampūnams (pagaminus formuluotę su kokamido dietanolaminu sudėtyje ir pabaigoje pridėjus neorganinių druskų, gaunamas tirštinamasis efektas), putojantis agentas vonios produktuose, pavyzdžiui, šampūnuose ir rankų muiluose, emulsiklis kosmetikoje bei tirpalų tirštiklis. Šis ingredientas gali padidinti putojimo talpą (angl. „foaming capacity“) ir stabilizuoti putas. Jis taip pat gali padidinti vandeninio tirpalo klampumą. Kokamido dietanolaminas gerai tirpsta tiek vandenyje, tiek ir riebaluose, todėl yra geras emulsiklis. Priešingai nei kitos paviršiaus aktyvios neturi džiovinimo efekto, t. y., pavyzdžiui, naudojant kokamido DEA šampūnuose, dėl jo sudėtyje esančių natūralių riebalų rūgščių plaukai ir galvos oda nėra sausinami. Sutinkamos koncentracijos nuo 1 iki 25%.

Metalo apdirbime kokamidas DEA naudojamas kaip korozijos inhibitorius vandens pagrindo pusiau sintetiniuose ir sintetiniuose metalo apdirbimo skysčiuose arba poliravimo pastose.

Plastiko pramonėje plačiai naudojamas kaip antistatinis agentas, pvz gaminant maistinę polietileno plėvelę ar polivinilchlorido (PVC) pakuotę. Taip pat kokamido DEA sumaišius su metalų druskomis gaunamas antistatinis agentas polistirenui ar smūgiams atspariem gumos-polistireno mišiniams.

Žemės ūkyje kokamido dietanolaminas naudojamas kaip lipnumą reguliuojantis agentas apdirbant medvilnės sėklas.

Svarbu: įdėkite prekę į krepšelį, užpildykite gavėjo anketos duomenis ir patvirtinkite užsakymą. Ačiū!

Taupydami Jūsų brangų laiką, užsakytas prekes pristatysime nurodytuoju adresu Jums patogiu metu visoje Lietuvoje!

*- Prekių nuotraukos gali neatitikti realios prekių ir jų pakuotės išvaizdos, spalvos, komplektacijos ar formos. Informacija prekės aprašyme yra bendro pobūdžio, todėl gali nesutapti su informacija ant prekės pakuotės, bei nėra tikslus prekės panaudojimo būdas. Pateikti duomenys apie prekių likučius ir kainas tam tikrais atvejais gali skirtis nuo realios prekių kainos ir jų likučių

Signalinis žodis: Pavojinga

Pavojaus piktogramos:

Pavojingumo frazės:

H315 Dirgina odą.

H318 Smarkiai pažeidžia akis.

H411 Toksiška vandens organizmams, sukelia ilgalaikius pakitimus.

Atsargumo frazės:

P280 Mūvėti apsaugines pirštines/dėvėti apsauginius drabužius/naudoti akių (veido) apsaugos priemones.

P273 Saugoti, kad nepatektų į aplinką.

P302+P352 PATEKUS ANT ODOS: Nuplauti dideliu kiekiu muilo ir vandens.

P305+P351+P338 PATEKUS Į AKIS: Kelias minutes atsargiai plauti vandeniu. Išimti kontaktinius lęšius, jeigu jie yra ir jeigu lengvai galima tai padaryti. Toliau plauti akis.

P391 Surinkti ištekėjusią medžiagą.

P501 Turinį/talpyklą išpilti (išmesti) laikantis vietinių/ regioninių/ nacionalinių/ tarptautinių teisės aktų reikalavimų.

Panašios prekės

(8 other products in the same category)

New Account Register

Already have an account?
Log in instead Arba Reset password